FTP

Ahojte lidičky, nějak mi přestal fungovat přístup na stránky přes FTP. Mám prý zadat heslo známé na ftp.webzdarma.cz. Přitom jsem heslo neměnila a přes IE se do administrace bez problémů dostanu. Nevíte někdo, kde by mohl být problém?
<HTML>zkus popsat trochu detailneji jak se to chova, jake mas pripojeni k siti atp.</HTML>
No připojení... Máme doma menší síť, takže proxy a firewall. S nastavením by neměl být problém, protože přes FTP Explorer jsem se na stránky dostala v pohodě (tuším v sobotu) a den na to konec... Přitom v tu dobu jsme stoprocentně žádné nastavení neměnili... Když se nyní pokusím připojit, dostanu hlášku:

Connecting to: Webzdarma
Connection Established
220 Proxy+ FTP Gateway ready. Start with command USER userid@hostname
Connected to: Firewall
USER cinderella.webz.cz@ftp.webzdarma.cz
331 [gateway] Enter a password known on ftp.webzdarma.cz
PASS
530 [gateway] login incorrect
Error logging on to: Webzdarma

Přitom heslo na firewall mám správné... A do administrace se na své heslo dostanu... Jen s FTP mám problém...
May 11 11:32:59 ... tehdy byl na tomto ucte posledni pohyb pres ftp (a to uspesne prihlaseni), jestli to zkousela nekdy pozdeji tak to krachlo uz nekde po ceste ale u nas ne (ten login incorrect patri asi te proxyne)
Jo jo, to byl přístup přes FTP, bohužel z jiného PC...

Jen nechápu, proč ta hláška "enter a password known on ftp.webzdarma.cz", pokud je problém už u proxyny... No budu se snažit skrz to nějak prolámat, třeba se zadaří. V každém případě děkuji za ochotu poradit.
Hlásím, že problém je vyřešen... Jiný prográmek a přístup funguje...