Podpora asp

Webzdarma bohužel nepodporuje asp, takže zde nemohu uložit takto programované stránky, nebylo by možné přidat podporu asp?
Ne.

Copak ti nestaci PHP?

Tomík.
ne, nestačí.
Myslím, že by to mělo podporovat obojí.
tak to vsecno co je pro asp potreba místním adminům zaplat
mimochodem jdi na nějaky str dělany v asp a na jiny v PHP myslim, ze v rychlosti nacitani je PHP proste #1!
a taky je php srozumitelnější (alepon mě to tak připadá) je tu jista podoba s c+ atd
ja teda asp znam jen z chybovych hlasek na serverech jako zive.cz a pctuning.cz ... jinak o tom nic nevim a nikdy jsem s tim nic nedelal
...
teda kecam, vzpominam na oblibenou chybu ::$DATA ... to uz je par let, ale bylo to hezke
haha, to já znám z chybových hlášek jak asp, tak php. To je ale spis problem autoru techto stranek.
Souhlasim, ze php je lepsi, ale asp je proste take hodne uzivane a nelze ho bohuzel opomijet (stejne jako ostatni veci od microsoftu).
snad mrkvo$oftu - ne?
Mrkvosoft Errornet Exploder :o)
<HTML>> haha, to já znám z chybových hlášek jak asp, tak php. To je ale spis
> problem autoru techto stranek.

nevim, myslel jsem si, ze to je chyba spis toho serveru, kdyz to tu chybu nekdy hodi a nekdy ne (zejmena bych rekl, ze se to vyskytuje ve spickach .... myslim ted zminovany zive.cz atp.)

ano, videl jsem i chybove hlaseni php ovsem ne tohoto typu :-)</HTML>
diky za upresneni s tim mrkvosoftem.

v tomhle mas Miro asi pravdu, ja tomu nerozumim, zrovna dnes jsem mel pri zobrazovani nejake problemy v php, nevim co
ja tim jen narazel na to, ze spousta lidi to nema poradne vychytany ten kod, a pak je fuk, zda je to php ci asp, mnohdy staci jen vlozit sem apostrof ' a je to v...