>>>Opět zásadní dotaz<<<

Může mi někdo aspoň tady odpovědět, když už nejde poslat e-mail na podpora@webzdarma.cz

1) Proč se mi ruší stránky bez odůvodnění?
2) Proč mi aspoň nepřijde e-mail co dělám špatně?
3) Proč nemůžu na svoje stránky dát programy, které jsou na internetu k dispozici volně ke stažení?

Předem děkuji komukoliv, kdo mi odpoví.
proč nereknes o jakej veb se jedna?
mozna e-mailco mas v redistraci neni funkcni
a proc na ty programy nedas jen odkaz?
<HTML>wz.cz/podminky.html
ja tu adresu znam nazpamet, tobe by se to uz taky hodilo</HTML>
terror.wz.cz (stejně je zrovna zrušenej)
mejl je dobrej, normálně se zaregistruju a po pár dnech je to v pr...
odkaz tam nedam, protože některý programy mají lepší starší verze, který ovšem časem nahradí novější (né vždycky lepší)

Jednou jsem tam třeba dal MP3ku a hned druhej den mi web zrušili, ale aspoň mi poslali mejl (něco o warezu). Teď mi to zrušili už asi počtvrté, ale marně čekám na vysvětlení "proč?" Taky je zajímavý, že ten web jsem měl asi tak dva měsíce v pohodě funkční a po přidání pár prográmků navíc mi ho už ruší pravidelně (to už tam ani nestihnu všechny ty programy uploadnout).
zkus to jinde....(nic proti wz!)
presne tak, kdyz nekdo nepochopi ani ne nekolikaty pokus, ze warez se tu nesmi skladovat (bez ohledu jestli ten sw - avg v tomto pripade - vlastni legalne) tak at jde prudit ke konkurenci, kdyztak muzes pak poreferovat jak dlouhou trpelivost s tebou meli
Dobře, warez, ale proč teda nepošlou mejl? A taky jak my vysvětlíš, že to tam předtím vydrželo zepár měsíců? Já tomu zase tak moc dobře nerozumím, ale programy který se dají volně stáhnout kdekoliv jinde jsou warez? AVG je třeba placenej program, ale 30 denní trial verze tohoto programu je skoro pořád na nějakých CDčkách v časopisech. Jak říkám všechny programy jsem normálně stáhl volně na internetu, tak proč je nemůžu dát na Webzdarma?

PS: je mi jasný, že zase tady bude odpověď "warez", ale pořád nechápu tu spojitost
<HTML>nedelej ze me debila, myslis ze nejsem schopen rozeznat mezi trial verzi a nelegalni verzi se serial.txt ? mejl ti prisel ... minimalne poprve ano, v opakovanych pripadech uz nevidim smysl upozornovat dotycneho cloveka na to, ze jsme mu to smazali, at si to nahraje na server znova</HTML>
Teď by mě zajímalo, kdo tady vlastně dělá z koho debila. Žádnej mejl mi nepřišel, zajímalo by mě, proč si seš tak jistej, že jo. Co se týče zakládání, tak mi chodí vždycky 2 mejly, myslíš si, že ten upozorňující na zrušení bych si zrovna náhodou nepřečetl? Takovej debil zase nejsem já.
A jak vidím, tak proč se sem nemůžou dávat volně stažitelný programy se taky nedozvím. Ono se není čemu divit, když tady máte adminy takovýhle dementy, kteří melou pořád dokola to samý, ale odpovědi se od nich člověk nedočká.
Nejlepší bude dát na radu Jirky a zkusit to někde jinde.

PS: pravidla jsem si přečetl, ale nic o volně stažitelných programech jsem nenašel
to Terror (---.ngbox.cz)
ty hovado at už jsi u konkurence! jestli te tam nechaj
a propo takovaej zasadni dotaz proč chceš dávat sem na veb programy ktere jsou volně stažitelne z internetu jestli chceš delat nějakej seznam těchto programu tak požij odakz na stranky kde se daj tyto programy stahnout za odkaz ti nikdo nemuze nic rikat a taky tu pak nebude takovej přenos inforamcí
Barakuda (---.netel.cz)
Taky zdravím ty HOVADO (zajímavej pozdrav, asi je ze slušné rodiny)
Když si neumíš přečíst odpověď, tak se prosimtě nevyjadřuj. Podruhé ti to už psát nebudu ;o) Tady je to doopravdy samej ment a kuřbuřt, ty tomu adminovi lezeš tak do prdele, že či čouhají už jenom polobotky.

PS: a pořád jsem se nedozvěděl, proč není v pravidlech uvedeno nic o volně stažitelných programech
>PS: a pořád jsem se nedozvěděl, proč není v pravidlech uvedeno nic o volně stažitelných programech

to nevim proc to tam nei uvedeno ale snad ti to mohlo dojit několikrat si ty podminky porusil a tak se tim admin prestava zabyvat pokud tam uvidi nejakej program tak to uz automaticky smaze navic v nekterym jinim vlakně admin napsal:Ze se tim nemusi zajimt co je legalni a co neni...

proste je tu fakt ze si tam opakovane mel neco co porusovalo pravidla ted i kdyz tam uz je vs oka jak tvrdis tak admin na to kasle a bez varovani ti to maže

>Když si neumíš přečíst odpověď, tak se prosimtě nevyjadřuj. Podruhé ti
>to už psát nebudu ;o) Tady je to doopravdy ....

precis si to umim a pokud vim tak uz si ten problem se smazlim webem resil nejmin 5x a web ti byl smazan taky 5x ci vicekrat

tak bud akceptujes to co je dano v podminkach nebo jdi ke konkurenci
doporucuju ti pipni.cz (tam testejně smaznou)