HESLO

nejak mi vypadlo heslo ,tak jsem si ho nechal znova poslat na email,prisla mi nejaky zhluk znaku ,ktere si nehodlam pamatovat,kdyz jsem si chtel heslo zmenit ,to ktere mi wz vygeneroval nefunguje ,chce to porad to stare heslo ,ktere ja ovsem uz nemam .Pokud uz nekdo mel stejny problem prosim poradte mi .
Také se nemohu přihlásit. Spravuji zde dvoje stránky, ani na jedné nám nefunguje heslo. Asi to bude něco obecného. Doufám, že to co nejdřív opraví.
Dělá mi to stejně. Heslo přes ftp klienta funguje, ale přes www rozhraní ne!
To samý se dnes stalo mě. Nebyl bych rád,kdyby to byl častější jev.
NEFUNGUJE HESLO! UDELEJTE S TIM NĚCO!
HESLO ... HESLO ... HESLO ...
Ja mam v mailu dulezitou postu a nedostanu se tam ....
Miro neco s tim zkus udelat.
Diky
Rop
Mně to taky nefunguje ani u jednoho účtu (mám tu 2). Myslím, že by se k tomu mohl Mira nějak vyjádřit... (kde je chyba, kdy to pojede,...)
Přes ftp jsem to také zkoušel, ale Windowsovský ftp klient se mi jaksi "pokazil" ;-)
Mně to taky nefunguje ani u jednoho účtu (mám tu 2). Myslím, že by se k tomu mohl Mira nějak vyjádřit... (kde je chyba, kdy to pojede,...)
Přes ftp jsem to také zkoušel, ale Windowsovský ftp klient se mi jaksi "pokazil" ;-)
... omlouvám se za to, že je zde předchozí příspěvek dvakrát... (nebylo to úmyslně)
Ten první je na smazání, kdyby to vadilo...

;-)
Mam podobny problem, ale me u jednech mych stranek pri pristupu pres ftp oznami chybu uz pri prikazu USER
Miro! Pomoc! Zkus se na to pls mrknout a něco s tím udělat.
Me uz se moje stranky zpravily, stacilo si preposlat heslo
také mě nefunguje heslo,nejsem v internetu tak zkušený a tak prosím o radu.Díky
Spravuju 3 weby a ani na jednom nefunguje přihlášení přes webové rozhraní. FTP jde v pořádku. Ale aspoň vidím, že to není moje chyba :-//. Ráno jsem uploadoval novou verzi stránek a musím rychle upravit nastavení reklamy.
Lidi,
poslete si heslo znovu. Zkratka tuknete na Zapomeli jste svoje heslo?
Ono vam to posle mail na adresu, kterou jste napsali při registraci a tam odsud to vygeneruje nove heslo. Pak si ho zmenite jak chcete. Jinak jsem to nedokazal udelat.
Cusky
Rop
za bych nebyl sam?... dal jsem ho tez zmenit a jde to.....
Opravdu to funguje, díky všem za radu!
kdyz si zmenim pristupovy heslo, tak se mi zmeni heslo i do MySQL databaze? Jestli jo, tak to mam teda FAKT radost
docela jste mě naštvali s tim heslem
Taky se nemůžu přihlásit přes web rozhraní. Navíc mi ani nepřišlo nové heslo na mail, když jsem o to požádal. Už mě to tady fakt dost štve. Mimochodem, všimli jste si, že když je nějaký opravdový problém, admin nereaguje. Chápu, že má určitě "spoustu práce" s odstraněním závady, ale malou hlášku, že o problému ví a řeší ho, by snad zvládnout mohl.
Já byh řek, že to nefunguje nikomu, me teda učitě ne a dost mě to štve, and to daj co nejdřív dokupy...
Lidi, fakt ta změna funguje, chvála bohu
... viz tema fora .. nemuzu se pres web dostat so uctu :-))
Nebudete tomu věřit. Poslal jsem na podporu mejl, že jim to nefunguje a přečtěte si, co odpověděli... :

Citace Petr HORN <HORN.Petr@seznam.cz>:

> Nevim, jestli o tom víš, ale už druhý den nefunguje přihlašování k účtu
> přes webové rozhraní. Zkus se na to pls podívat. Díky Petr
> (www.horn.wz.cz, www.spssbrno.wz.cz)
>
> PS:koukni do diskuse (PODPORA -> HESLO! )
>



Dobry den,

Na starnkach horn.wz.cz nemate nas banner... Postupujte prosim podle navodu na
http://www.wz.cz/podpora.html ...

S pozdravem,

Martin Janca
support WebZdarma
Pravidla pro vyuzivani weboveho prostoru naleznete zde
http://wz.cz/podminky.html

---------------------
?