Brana na server s dynamickou IP

Nebude v rozporu s pravidly pouzivani serveru, pokud se zaregistruji a na server umistim pouze vstupni stranku, ktera bude odkazovat na apache server s dynamickou IP a php script, pomoci ktereho budu vstup aktualizovat ?
No primo v pravidlech se nic takoveho tusim nepise, ale aby to nevzali jako obchazeni reklamy.... netusim jestli to na wz vadi, ale myslim ze kdesi (uz vazne nevim kde :-) ), se takovy ty stranky na kterych je "VSTUPTE" a reklama braly jako poruseni pravidel... ale tady to fakt asi nebude vadit, protoze na wz jsem nasel uz nekolik stranek, prave s takovouto uvodni strankou....

Pokud by ti nevadilo trochu prace navic, tak si staci na redir.cz zaregistrovat presmerovani, a pri kazdem novem pripojeni tam zmenit (IP) adresu podle te aktualni.... ale to uz pak neni ono to fur menit :-)
Redir.cz neni spatny napad, diky, ale hodlam pro server s dynamickou IP napsat jednoduchy programek, ktery se kazdou pulhonku podiva, jestli nedoslo ke zmene IP a pokud ano, jednoduse otevre url typu "?.webzdarma.cz?pass=?&ip=<ip serveru>" a zbytek uz obstara jednoduchy php skript na strance...
Jo, chapu....
Jen jeden dotaz - na co kontrola kazde pul hodiny ? Neni to zbytecne ? Ted nevim, mozna to tak neni, ale vzdyt kdyz je dynamicka IP, tak se meni az po odpojeni a znovupripojeni, ne ? (teda takhle to je treba u bezneho dial-upu) Nebo to je jinak ? Ono totiz by stacilo, ze treba kdyz se pripojis (u ADSL na tom jejich dashboardu), tak pak das domovskou stranku (nebo proste jakoukoliv), na ktere budes mit nastaveny skriptik, ktery zjsti tvoji IP, a zapise ji do databaze na wz, ktera pak na ni bude presmerovavat....
Navic nevim jak to je u IOL (to poznavam podle te tve prni IP), ale u COL to funguje tak, ze ta IP s temi cisly (nevim presne nazev) se po pripojeni sem tam zmeni, ale ta "slovni" adresa, nebo jestli se tomu rika DNS zaznam, tak to se nikdy nemeni, a vzdy to presmeruje na aktualni "ciselnou" IP, takze je to pak jedno a jde to porad stejne...
<HTML>opravdu mame na praci dost jinych veci nez resit takoveto kraviny (bez urazky ;-)

pokud tam nebude download stovky MB denne a zadna zobrazena reklama tak si toho nikdo vsimat nebude</HTML>
2 Admin: Diky, presne tuhle odpoved jsem potreboval :)
2 MeTo: To IP je trosku zcestny, ten prvni komentar jsem psal ze skoly a zbytek z domova kde mam 56k, ale ten server chci provozovat pres UPC, kde se meni IP dost podivne...
Btw nevite o nejakem slusnem firewallu, ktery se da konfigurovat pres internet (klidne ho budu konfigurovat netbusem pro), jenom firewall musi nejak poznat, ze doslo ke zmene configu... A kdyby nekdo mel Visual Basic 6 Professional, potreboval bych z nej API text viewer a soubor winapi.txt, protoze na program na aktualizaci IP si bez API netroufnu :)

Diky
To Freex : ted jsem neco nasel : http://www.no-ip.com
Nevim jak to funguje, ale pisou tam ze to sleduje i menici se dynamickou IP.
Smím se jen zeptat, jestli to není tajný, co budeš na tom svým servru provozovat a ještě jakej máš upstream? Přijde mi totiž, že ani to nejlepší připojení přes UPC není vhodné k provozování servru (leda tak poštovního, nebo fakt jen malého pro nějaký jeden konkrétní projekt).
2 MeTo: Díky, až se vrátím z dovolené, podívam se na to.
2 Andrew: Pravděpodobně to bude klasické 128/92, chci udělat malý server, kde pustím simulaci BattleNetu, takový Warcraft 3 server pro maximálně 10 lidí najednou. Uvidíme jak to bude běhat, pak tam můžu dát i Apache, to by neměla být příliš velká zátěž na připojení.