CRON & fce. mail()

Zdar vsem,

1) Mam dotaz bylo by mozne zde zaridit automaticke spousteni nejakeho scriptu? Jednalo by se o 1 konkretni soubor.

2) Bylo by mozne v konkretnim pripade odblokovat fci mail(). Jde mi o posilani mailu s autorizacnim klicem k registraci do on-line hry, ktery ma platnost jen par minut. A kdyz je limit 10/hod tak se muze stat, ze nekomu to nedojde? (zatim mi fce mail() nechodi vubec :-/ )
<HTML>ozvi se mi mejlem co presne chces nechat spoustet? zatim jsem nenasel cas na to, aby to slo nastavit v administraci nebo tak nejak

ad mail: ok, nastavil jsem limit 100 za hodinu, doufam, ze to staci</HTML>
diky to ted muzu zavest odesilani odpovedi na prispevky ve foru
a hlavne zlepsit registracni proceduru na moje webovky
to jsi me asi spatne pochopil, nezvysil jsem to hromadne a ani se k tomu nechystam

ale samozrejme mam pravo individualne ty limity zvysovat :-)
sorry miro ! ale ky by se me hodilo 100/hod ale kdztak bych ti chtel navrout i jina cisla na nastaveni limitu na fci mail
jestli by to bylo tecnicky mozne
a to omezit mail na 4maily/den na jednu adresu
a nebo na 240mailu /den
ten cron bych taky uvital
Zdar Miro,
muzes sem dat nejakej kontakt primo na tebe at ti muzu dat vedet ktery soubor bych poreboval spoustet.
Gimli2
mira@webzdarma.cz
Míra na Masarykově univerzitě? Co tam prosím tě děláš? Přednášíš?
Za celou dobu co jsem zde, jsem nevěděl, že děláš něco jiného než administraci webzdarma.
Škoda, že nejsi na VUT. Tam zrovna studuji.

Dostal jsem dobrý nápad. Nebylo by lepší omezit emaily z hodinové na denní? 10mailu/hodinu nemá skoro žádný význam. Ale třeba 240mailů/den je už něco. Většina webmasteru má na svých stránkách upozornění novínek na e-mail a registrovaných může být i více jak 10. Posílat každou hodinu 10 registrovaných uživatelům novínky je nějak nepohodlné.

Je to jen můj návrh, který sice nepoužívám, ale do budocna to mám v plánu.


Tomík.
<HTML>obcas tam chodim na zkousky :) ... ale nechcu aktivity na wz nejak vic spojovat s jinymi mymi aktivitami takze se vetsinou hlasim z prace nebo vpnka, vcera jsem musel sedet ve skole a nudil jsem se tak jsem zabrousil i sem

administrace webzdarma == max. hodina denne, jak kdy

spis me napadlo neco jako progresivni kvota ... tj. na zacatku by clovek dostal jen zaklad a casem by se to zvetsovalo s tim, jak by bylo videt, ze to je rozumny uzivatel, jeste by to chtelo domyslet, ale hlavne neni cas, takze mozna nekdy</HTML>