Databáze! Zase nejde!?

Zdravím
Mé stránky opět nejdou :o(
Vím že máte velmi náročnou práci a moře starostí, ale proč není realné zabezpečit, aby stránky chodily alespoň týden normálně?
Je mi již trapné pořád psát do podpory, ale nedá se nic dělat.
Hlášku to opět žádnou nepíše a místo obrázku je křížek.
To vše mě přivádí na další dotaz, proč mi nejde dupnout databáze? Není velká jen nec. 7MB.
Hlášky buď stánku nelze zobrazit nebo err tbl_bump.php.
Je to nějak omezeno?

Děkuji za odpověď
Nic si stoho neděle, zde je to normální. Já jsem tady taky měl stránky a fungovaly maximálně pár hodin za tejden. Pak sem je přesunul ke konkurenci a tam fugují bez problému. Co znám lidi, kteří zde mají své stránky raky jim to věčně nejede. Pokud totiž nejsi známá a bohatá firma tak na tebe serou.
<HTML>porad jste nenapsal (ac jsem vas na to upozornoval), co presne vam to pise za chybovou hlasku
ja vim, ze mi nemusite verit, ani to po vas nechcu a nemam to jak dokazat (a je mi to nakonec opravdu jedno, drzet vas tu nebudeme), ale databaze opravdu jako celek funguje
soucasny status:

mysqladmin stat
Uptime: 1040565 Threads: 13 Questions: 111146461 Slow queries: 466 Opens: 8211532 Flush tables: 1 Open tables: 64 Queries per second avg: 106.814

predpokladam, ze se u vas jedna o limity na pocet spojeni/dotazu, ale je to jen spekulace</HTML>
Vím že jste mě na to upozorňoval a strašně rád bych Vám tu hlášku napsal.
ALE KDYŽ TAM ŽÁDNÁ NENÍ!
Obrázky jsou vypisovány z databáze, zobrazuje se jen křížek.
Pokud myslíte že je to poctem spojeni/dotazu, co navrhujete?
Věřím Vám že databáze fungovala, tedy alespoň z myadmina.
Dump již funguje huráá :o)))