Pomoc....

Potřebuju se zeptat jak to že se mi neakualizujou stránky?Mam ze seznamu nauceny že je jenom přehraju ale tady to nejak nefunguje.... prosim jestli byste mi mohli poradit..
a nemam ve windows tempotary internet files a mam internet
A ses si jista ze si je OPRAVDU zkopirovala?
no jasne a nekolikrat!
A co by tam melo byt noveho?
Rop
A cim to kopirujes?
ja to přehrávám proste to nahraju znova a u narmalniho textu to funguje a u odkazu to nefuguje chci si nahrat novy odkazy na fotky a nejde to a to tam mam nahrany i soubor ty stranky a vsechno a nic ...
Ale jakym programem? nebo pouzivas web-rozhrani?
No me tam chybi stranky oficialnifoto.htm lyzaak.htm a na strance ples.htm mi chybi vsechno fotky ... ale koukam ze ty maj pripnu JPG ... coz neni to same jako jpg .... co tam presne ma byt ... koukni se do seznamu souboru ktery tam rves jestli tam nejsou nejaka zlobiva pismenka ... vse by melo byt malym pismem ...
Rop
jo diky moc podivam se....
Jo fotek se to tyka, ne stranek... to nejspis budou maly vs velky pismena, nejcastejsi to problem
ne vesechno je oki ale stejne to nejde..pres web rozhrani.....
jo a taky napis co pouzivas za prehravaci sluzbu ... jestli webove rozhrani ... nebo nejaky FTPcko .... a co ti to pise ... mozna ze je pretizenej web ... ale kdo vi ... jo a ty soubory tam ... jo a ty fotky tam nemas v zadne variante .... zkus to tam nahrat jeste jednou ...
Kdyz mi pucis heslo (pak si ho zmenis), tak ti to opravim a reknu ti kde je chyba..
Dotaz:
mas tam soubor oficialnifoto.htm?
oficlalnifoto a lyzaak asi chybej
Je to 100% chyba malej a velkej pismen.. v HTML kodu sou blbe odkazy
Sojkovec:
dik to asi nevim ... jenom se ptam co to na to pise ve webovym rozhrani ...
FrontPage je na nic, tim sem stranky delal jednou a litoval sem toho... Neni nad notepad
A co je proboha toto ...
<a href="file:///D:/Documents%20and%20Settings/Helenka/Dokumenty/Sady%20webových%20souborů/web7/oficial.htm">

tady nekdo dela absolutni adresy ... coze ...
Sojkovec ... ja je front pagem delam a funguje me to ... jenom to clovek s nim musi umet ...
Tohle je kase;-)
Dyt rikam ze M$ FrontPage je na h
ja nejsem tak dobra v děláni stranek..takze jednoduchý Frontpage mi stačí...
to se jako da odstranit ?
<a href="file:///D:/Documents%20and%20Settings/Helenka/Dokumenty/Sady%20webových%20 souborů/web7/oficial.htm">
ja sem myslela ze ne...
Jenze FP kasle na rozliseni malejch a velkejch pismenech v nazvech souboru, protoze na Widlych je to jedno, jenze na WZ maj Linux a tam to jedno neni. Nejlepsi by bylo ty odkazy rucne opravit a pro budoucnost: pouzivat jen maly pismena bez mezer a diakritiky a temhle problemum se pak vyhnes