chyba v PHP alebo v nastaveni servera?

Prosim o radu ku nasledovnemu problemu: pri zobrazeni niektorych stranok dostavam permanentne chybove hlasenie...

Parse error: parse error, expecting `','' or `';'' in /3w/euweb.cz/a/australia/showfoto.php on line 18

alebo

Parse error: parse error, expecting `','' or `';'' in /3w/euweb.cz/a/australia/story.php on line 364

Ako mam tomu rozumiet? Na uvedenych riadkoch je bezchybny kod.
Prosim o radu, ak mal niekto podobny problem, alebo tip, v com by mohol byt problem. Doma mi vsetko na lokalnom apache serveri 2 krasne frcalo. Predpokladam, ze webzdarma server ma nastavene [magicquotes = on]. Nie som si isty, ci nahodou nema potlacene session cookies alebo obmedzeny prenos session variables (? ak sa to da) - totiz tam, kde mi doma prenasalo session retazec, napr. PHPSESSID=02d2d032c2..., mi tu VACSINOU neprenasa nic. Tym sa mi mozu stracat premenne. Avsak obcas to tento retazec zobrazi. Mam prenasat session_name a session_id cez PHP kod? Moze chyba suvisiet so sessions alebo s niecim inym? Ak by mal niekto chvilu casu, mrknite sa prosim na www.australia.euweb.cz, to je ono: hlavne stranky sa zobrazuju spravne, ale ked kliknete na zobrazenie pribehu alebo fotky, tak sa zobrazi horeuvedene hlasenie.
Vdaka moc.
L
do tech souboru se ti vlozila reklama