Aktualizace

Zrovna jsem aktualizoval stranky, pridal jsem nejake fotky a navstevni knihu. Pak sem prepsal text uvodniho skriptu a novinky. Nove fotky tam jsou a funguji, novinky jsou take aktualizovane, ale ve skriptu je porad stary text, a v menu vubec neni odkaz na zminovane forum (guestbook).

Upozornuji ze vsechno zminene mi doma 100% funguje tak jak ma, vcetne fora. Take me zarazilo, ze pri smazani nekolika html souboru se to na strance v nekolika pristich minutach vubec neprojevi (do ted se to neprojevilo). Mohl by mi prosim nekdo vysvetlit jak to tu vubec funguje. Jak je mozne ze nektery soubor se objevi aktualizovany hned po nahrani a jiny ne..
Hmm, zkousel sem vycistit si temporary internet files a refreshovat co to de, ale je to furt to samy. Navic sem zkousel ty soubory i vymazat, a dokonce i potom ty stranky fungovaly, ve stary verzi. Ja uz tomu vubec nerozumim..

Zkuste teda prosim nekdo web decko.kvalitne.cz a podivejte se jestli bude v menu odkaz "Chatboard" a dostanete se k foru, nebo taky ne.. :-(
Vse funguje - mozna si smazal spatny Temp. Internet files (zvlast v 2000/XP sou Temp. Int. Files pro kazdyho uzivatele zvlast
Diky moc. Jeste zkusim v cem je u me chyba. Hlavni problem pro me je, ze vsichni kamosi ted z ruznejch duvodu docasne nemaj net. To se to pak blbe testuje..