Problém

Po kliknutí na Fstup se mi otevře stránka a vní framy a v nich jen že soubor nebyl nalezen.No podívejte se sami. http://hipec.webz.cz
Předem dík za radu!
Ahoj,
stejný problém se stal i mně. 3x jsem se tady ptala, proč se to stalo(respektive 4x), ani jednou mi nebylo odpovězeno.

Ani se nepřihlásím do svého správce souborů, ani do ftp. Ale Tobě první stránka funguje, což znamená, že Ty se asi přes heslo dostaneš do svého správce nebo ftp souboru?
Jo všude se dostanu,banner tam mám a nějakej obsah na indexu taky je tak nevim kde je problém!
aha... tak to budeš mít možná jen nějaký chybky v tagu?... co malá a velká písmena v názvech souborů?... :))
Tam chyba neni.A prej windows to nerozlišuje.Jen Linux.Je diwný že ty framy tam ale sou!
nojo ale na WZ je Linux..
No ale všechno mam v pořádku!Už mě to štve!
a mas spravne v administraci nastaveny index s frejmy vs reklama?
A kde je to nastavení?Nastavoval sem tam reklamu jednou nahoře na indexu
Musis mit spravne maly/VELKY pismena v nazvech souboru, rozlisuje se to
No to já mám!
Nemas, koukal sem na html frejmsetu a v nem mas v src="Nadpis.html", ale soubor se jmenuje nadpis.html (malejma pismenama), takze cela chyba je tady
Dík.Měl si pravdu.V tom blbim frontpagi to zadávalo cestu Nadpis.html a ono to bylo nadpis.html.Myslel sem že to mám správně a on to dělal asi ten frontpage!No to ten Mrkvosoft :))))
Dík!
Mě by nenapadlo to zkontrolovat,protože sem myslel že neni tak blbej (frontpage)
Ještě jednou dík!
2BREal: nauc se html

2All: mam stejny problem. V Mozille v pohode, ale MSIE hlasi kraviny ze nemuze najit uvedeny soubor, pritom tam je a fsechno mam malejma jako vzdy. Zaclo to delat nekdy tenhle tejden.
Taky to muze bejt cachem (temporary internet files), ze se nacita starej zdrojak
2Sojkovec: A tobe to chodi? T.I.F. mazu prubezne a radsi bych je ani nemel. Tohle mi nepomaha.
Me to chodi.. akorat je nekde chyba v javascriptu (pristup odepren), ale 404 ne
2tohe:Ty tvoje stránky mi dou v poho mam Explorer 6