A jeste neco duleziteho ke zruseni, to vas bude zajimat !

Nejde o to ze mi nekolikrat bezduvodne zrusili moji adresu,ale pani admini dokonce zablokovali i moji IP adresu a nebyl sem schopnej se dostat ani na jejich hlavni stranku, proste ikam, To asi proto, aby nemuseli poslouchat nekoho, kdo se jim s..ere do kseftu.jenze jsem na VUT na kolejcih, kde se daji IP dadresy pri zruseni pripojky zase obnovit a priradi vam to novou, takze uz zase jsem na jejich www (ktere mi bezlistostne zrusili) a zase mi i tak zrusili opet prispevky na webu .. pripadne mi to jako v USA, kdyz se neco nekomu nelibi, tak ho odstrani, , , jenze verte, ze ja po teto zkusenosti, se na jejich stranky dostanu vzdycky ay vysvetleni proc mi to rusi a ostatnim taky, za zadne neporuseni pravidel, se asi nikdo nedovime ! Proto prosim adminy, at zase nerusi moje IP .. protoze se sem stejne dostnu pres proxi server a nebo si zalozim uplne nopvou pripojku. jen mi trvali 3 dny, nez sem pochopil, ze vsem stranka jede a jen me ne ! Dik za informaci ! takhle se reaguje na urgujici odpovedi !§
mno, takhle se da reagovat treba na neustaly prudeni.
ja mam s wz zatim dobry zkusenosti, mira mi prijde jako inteligentni clovek se ktrym se da domluvit