vkladani reklamy

nechtel jsem to davat sem, ale nejak mi nejede mirova mejlovka:

ahoj miro,
ja vim, otravovat s reklamnimi banery je prkotina, ale me stve, ze si nastavim vkladani do souboru banner.php, ktery se na uvodni strance nacita do pop.up(), coz se nacita, ovsem pak se taky reklama vlozi do stranky a do vsech ostatnich...

juneau.wz.cz
Skus tu reklamu nasměrovat do toho okna jako když ji směruješ do rámce.
To by slo jedine tak, ze dat reklamu na jen na prvni stranku, tam ji "zamaskovat" pomoci CSS, a jeji kod prekopirovat do stranky, ktera se pop-upne.
jo, tak by to slo... jenze me to na minulem webu vsechno fungovalo spravne.
pravda, maly uspech, reklama se vklada do vsech stranek uz pouze nahoru, ne do vsech stranek, require() a taky uz ne i dolu... mit na strance tri bannery, dekuji nechci.
a framy tam nemam.
jo, a neni rozdil mezi vyberem reklamy "nahore jednou" nebo "dole na vsech"... dopadne to vzdy stejne. pokud se zmena neprojevi s casovou prodlevou, o cemz pochybuji. Tohle neni mejlova schranka, ale pitome parserovani stranky!
Stve me to.
no pri vlkadani reklam je upozorneni ze zmena neovlivni uz ulozene soubory(stranky)... mozna by ti pomohlo nastavit to jak to chces a pak to tam teprve nahrat...
ale mozna se pletu ja se na webu zatim moc nevyznam :)
Jj reklama se ti do fšech těch souborů zapíše a nezmizí dokud je nepřehraješ.
Sčot: mas pravdu, je to tak..
to jsem myslel, ze to tu maji dokonaleji vyresene (a to jsem tu uz dva roky a mam ale sest domen). jdu to zkusit...
smula, beze zmeny.

kazdopadne... myslel jsem, ze se reklama vklada jen pri posilani stranky ze serveru na pc, a patrne to tak i je,. protoze velikosti souboru na serveru a na disku se pri porovnani pres wcomandera nemeni. Kdyby do tech na serveru byla vlozena reklama na pevno, tak se to na velikosti projevi. V tomhle to podle me neni. Ale ani nevim, kde jinde...
reklama se tam vklada na pevno.. A wincommander nevim jak zjistuje nebo aktualizuje velikosti souboru, kdyz neposila SIZE takze mu never - KECA...