Nový soubory dostávaj X-tra reklamu.

Všechny soubory, co jsem dneska uploadnul na http://pipboy.webz.cz dostalu dolů X-tra proužek reklamy. Tj menu (což vypadá fakt hnusně) a art.htm, kterej sem nakonec přepsal na "art.inc", takže už tam neni. Stránku mam dělanou přes php include a doufal sem, že budu mít od reklamy na vždy pokoj, protože se zobrazí na všech stránkách dole (nestavení reklamy), což u rámců dělalo neplechu, ale include to vyřešilo. No a teď je to z5. PROČ !?!
Uh..no dal em to do kupy přes tu koncovku, ale otázka je tu pořád. Proč se reklama fyzicky vloží do každýho uploadovanýho souboru?
Mám stejný problém... Jak to odstranit? Pokud to z těla smažu, tak se to vytvoří znovu...
psat evidentne umis, jeste by se hodilo umet cist, nebo se o to aspon snazit co? :(
Možná bys měl milý admine mluvit k věci a přímo. Mluvení v hádankách je můj job.
bylo by fajn, kdybych to nemusel psat porad dokola, ale kdyz nekdo neco nevi, podiva se do napovedy a najde to tam
to ze na tyhle dotazy dokazu uz nekolik let reagovat ... a navic relativne slusne, povazuji celkem za uspech
příště za úspěch považuj ctrl-c ctrl-v můj milý admine. To si piš že mám dost svý práce než koukat po podobnym auditky. Nemluvě o tom že ještě včera to šlo v pohodě.
zato ja se cely den nudim a jen se trepu abych ti to mohl strcit az pod nos
skoda casu
ale notak já vim že ses nemoh dočkat. Tak mě nenapínej a vybal to :)
btw.: Myslel jsem si, že jsem mistr sarkasmu :) Možná bys mi pomoh s pointou do komixu milý admine :)
pipboy, jsi blbec. ale to uz rekl mira mezi radky.

kazdopadne mam s reklamou podobne problemy, neresi to ani vkladani -> banner.php, ani nahravani/prehravani novych souboru. Kazdopadne mam reklamu v banner.php (spravne), ale nepochopitelne i v indexu dole. Coz je naprosto divne vzhledem k tomu, co jsem nastavil. Ale je to o 80% zlepseni oproti minulym pokusum.

zajimalo by me, proc je ten system vkladani reklamy tak bugovity. proc se to proste jen nevlozi do souboru?

ach bozinku, prave me neco napadlo, a reklama doopravdy zmizela. At zije soubor banner.php.
jen bych se nekoho rad zeptal, proc mi to trvalo ctyri dny ;)

postup: nastavit vkladani reklamy nekam, a pak teprve nahravat soubory. to je asi nejlepsi
Pánové vy mě dojímáte.Trocha pomoci by vážně nebyla na škodu :)otázka zní, co se stalo za posledních cca 42 hodin se systémem reklamy.
zkus si precist vkladani reklam.. je to forum o par raku niz... mozna nebude tak pracne ho najit...
neni nic lepšího než 2 problémy v jednom topicu. OK dík za nasměrování.
np