"reseni"problemu s reklamou..

zdravim,
mel jsem stale potize s reklamou, ktera se nechovala tak, jak by mela. mel jsem nastaveno, aby se nezobrazovala nikde jinde, nez v php, ktere slouzilo jako paticka kazdemu dalsimu php. bohuzel, krom toho, ze se zobrazila dole, zobrazila se i nahore, prestoze nemela, pri generovani html, ihned za <body>. mit na strance dve reklamy a nahore a dole je vazne silenost, sahl jsem tedy k opatreni, ktere je potlacuje. stale ovsem ovsem nechavam reklamu zobrazenu u prihlaseni, cimz snad podminky splnuji...

a konecne dotaz: rad reklamu zobrazim i na vsech dalsich strankach, jak mam ale zaridit, aby byla opravdu jen tam, kde ma byt, tedy dole na kazde strance.

ps: rady vystrizene z podpory mi nepomuzou, samozrejme, ze podle ni jsme to kontroloval x krat..
mel jsem stejny problem... takze rada:

vymaz vsechny soubory, ve kterych se reklama objevila, pripadne vsechny soubory webu.

zmen nastaveni reklamy, aby se tedy vkladala jen do jednoho souboru. (mozna by ten soubor chtelo nahrat na server jeste pred zmenou nastaveni)

nahraj vsechny soubory zpatky na server.

melo by to fungovat tak, jak ma.

v podpore je spravne napsano: ze se zmeny dotknou pouze NOVE nahranych souboru. ale taky jsem tomu neveril :)
robot WZ vklada kod reklamy dle nastaveni uctu pouze pri uploadu souboru pak ho uz necha bejt...
4juneau - ja schvalne psal, ze rady vystrizene z helpu mi nepomuzou, protoze uz jsem je vsechny vyzkousel xkrat.. treba tu, co jsi popsal ty.. ale i tak dik

4sojkovec - jenze v pripade php vklada reklamu az po provedeni skriptu do vysledneho html(a moje stranka krome index.html, kterou slouzi pro redirect zadne dalsi html souboru neobsahuje), tedy nemuzu to nijak ovlivnit. jsem si jist(po tech xpokusech), ze jedu opravdu presne podle navodu.. a ano, reklama se mi zobrazuje dole, tak jak jsem si urcil, jenze vzdy i nahore Y_Y ..mno nevadi, dokud se nenajde reseni, zustane jen na prihlasovaci strance
Chcete se zbavit reklamy na Serveru Webzdarma? Čtěte dále.
Jsou 2 možnosti:
1)Vůbec ji nemít
WZ vkládá reklamu do souborů pouze při uploadu přes FTP, pak už se o soubor nestará. Kontroluje příponu uploadovaného souboru(.php a .htm/.html). Jestliže má soubor jinou příponu, WZ to nezajímá.

Pokud budete tedy uploadovat nějaký soubor typu php/html (třeba index.html), uploadujte ho například jako soubor._html nebo soubor._php .
Potom jednoduše ve své FTP klientu soubor přejmenujte na původní název. REKLAMA SE V NĚM NEOBJEVÍ!

2)Mít ji skrytou
Přes FTP nahrajte na server soubor index.html a ted poté stáhněte.
V určitém místě se vám do kódu HTML vložila reklama. Tento ohraničte následujícím textem:

<DIV Style="visibility: hidden; position: absolute">
--reklama--
</DIV>

(na místo --reklama-- doplňte původní html text reklamy)

ENJOY!

Upozornění! : Spíše používejte tip 2, protože v případě tipu jedna vám WZ může stránky zrušit z důvodu "nenavševovanosti" (počítá počet stažení banneru).
vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole vole

vydel jsem tu spoustu stranek u kterych reklama tvori soucas desingu stranek takyze kdYz si nekdo practe podporu tak zjisti jak z reklamou nalozit (ovladnout jeji umisteni do zdrojaku) a taky ze sve skusenosti vym ze je to uplne jednoduche chce to jen umět číst čiíst a kdyz se nahodou najde sikovny clovicek tak reklama ve strance vypada docela dobre
Reklamu lze odstranit mnoha zpusoby... pomoci CSS,PHP,JavaScriptu i prosteho HTML.. ale stoji to za to?
4noreklamer - tak za
1) to jsou vanze typy jako remen.. to mi nejspis moc nepomuze s php, co myslis? ^____^
2) ja neoddelavam reklamu, protoze bych chtel nejak porusovat pravidlo.. je to proto, ze ji tam mam kvuli chybe dvakrat

4barakuda - mel bych se naucit cist? tak bys se mel naucit psat(kdyz vsechno ze svycgh zkusenosti tak dobre "vys").. jak rikam, ten spam post jsi si mohl odpustit, ja to psal podle toho navodu presne..

4sojkovec - ano, ukryvam ji pres css, stoji mi to za to, protoze kdyz mam nad vlastni hlavickou jednu reklamu a pod kodem reklamu druhou, je to vazne hnusne.. podle nastaveni tam mam byt jen jedna.. a stale jsem nechal tu vstupni

ALE, to co me prave ted stve ze vseho nejvice ten zpusob, jakym se vklada. ikdyz si za element <body> dam vlastni <!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT-->, stejne mi tam server vlozi jeste jednu.. jenze ta neni strict. a ANO, vazne me docela hodne stve, ze si davam zalezet, aby stranky mohly mit html4.01 strict valid ikonku, ale nemuzou, kvuli hloupe reklame, ktera se tam vlozi sama proti vsem pravidlum a neda se nijak ovladat...
nepsal jsem nahodou, ze jsem podpore take neveril? a ctyri dny v tahu jsem zkousel vsechny moznosti? az pomohlo presne to, co jsem udelal.
tak to zkus taky. pokud mas na webu jen jednu html, tak s tim nebude tolik prace, smazat ji, zmenit nastaveni, a nahrat ji zpatky. tak jsem to tusim udelal ja.
4juneau - ano jiste.. prave jsem to vse udelal jak jsi rekl.. a vysledek..

PROBOHAAAA. to hle je snad trest, za to ze jsem neco rekl. ted se mi ta blba reklama vklada jeste pred doctype, takze ikdyz jsem se cely den PRASIL s html 4.01 na celem foru, tak nemam vubec nic, jen kvuli tomu, ze bot na vkladani je natvrdly... to je vazne teror...
hezke.. ted dokonce blokle stranky za to, ze jsem to nastavil jinak, aby to snad konecne fungovalo(stejne to ovsem nefungovalo).. nebo je neco saptneho na tom, rict, ze ten bot, ktery tu reklamu vklada, je vazne vadny, protoze ignoruje nastaveni a do kazdeho php prida hned za body reklamni kod? ...a boze, kdyby alespon pridal strict verzi, tak jsem potichu.. Y_Y
..to je vazne krasny pristup, za to, ze jsem si dovolil zkusit, prijit na to, jak nastavit reklamu, aby fungovala, jak ma, mam ted blokly ucet a nemuzu sve stranky nijak kontrolovat.. opravdu uzasne ~_~

je nejaka moznost je opet zprovoznit? mam vysvetleni(opis tohohle threadu) poslat na nejaky email, kde by snad nekdo mohl jzistit, ze mi slo jen o dobrou vec a zprovoznit mi opet ucet?
jaky ucet? nejsem telepat
omlouvam se, uplne jsem to zapomnel poprve pripsat k nicku..
bajaakaja.wz.cz
redirect u banneru, to je podle tebe OK?
podle me ne
sakra.. ja zapomnel, ze index.html != phenter.php moje chyba..
..na druhou stranu, bylo to asi 10 vterin, nez jsem zjistil, ze tudy cesta vazne nevede(delal jsem to proto, ze to nekdo doporucil, ostatni moznosti jsem prozkousel). ted by ovsem mela byt nastavena reklama na wzfoot.php, ktere je na konci kazdeho php pred </body> coz je imho dobre, ne? ja to tak mel i puvodne, vanze nevim, proc to dela, co to dela..
vazne nevim, mam se omluvit? rikal jsem preci, ze jsem to udelal, protoz jsem nevidel jinou moznost, jak uveste reklamu do funkcniho stavu. v tom provedeni jake jsi napsal ty stranky bezely asi deset vterin a vysledek byl uplne stejny jako predtim. bot vklada reklmu do php zcela bez pravidel(tedy ja v tom logiku nenasel, krome toho ze ji vlozi ihned za <body>)..

tedy, ptam se: prosim, co mam udelal, abych mohl sve stranky opet ovladat?

ps: v tom skriptu, ktery mi zablokoval stranky je chyba nebo spise trhlina..
bud tak hodny a precti si ty pravidla jak se reklama vklada, upozorneni jsi dostal a je to tam zas, takze nechcu vypadat jako ze jsem vymekl, kdyz ti to tedka nesmazu uplne
v tom textu se pise, ze dalsi problem bude ocenen cervenou kartou
prisaham, ze jsem tu reklamu prenastavil na ten wzfoot.php hlavickovy soubor, hned co mi ten ucet byl zablokovan - nez vyprsel php session. jest-li se to nezmenilo, tak to neni umyslne. navic ac jsem se posledni dva dny snazil sebevice, tak jsem se kvuli bloklemu uctu prihlasit nemohl a ikdyz jsem chtel poslat heslo na mail, tak jsem dostal odpoved o bloknutem uctu. nevim, jestli jde zmenit reklama, kdyz se nemuzu prihlasit
btw: v kazdem postu v tomhle threadu jsem zduraznil, ze mi neslo o to, vyhnout se reklame, ze jsem jen chtel, aby se zobrazovala tak, jak jsem ji nastavil :(( ..a ze po tom prvnim bloknutim jsem to ihned vratil do puvodni podoby, pokud se to neprojevilo, tak se omlouvam, nebylo to umyslne :(
> jsem se kvuli bloklemu uctu prihlasit nemohl '

to si vymyslis, zablokovane je pouze stahovani pres web z toho uctu, pres ftp nebo webftp se tam normalne dostanes
proc bych si vymyslel, vzdyt bych byl sam proti sobe Y_Y
zkousel jsem ted i prihlaseni z webu i ftp. pokazde mi bylo receno, ze spatne heslo, nebo blokovany ucet. chtel jsem si nechat poslat heslo na mail, ale opet mi to reklo, ze je ucet bud blokovan, nebo nemam zadany mail.. pokud si vzpominam, tak jsem tam omniov@centrum.cz zadal. dari se mi rpihlasit jen na mysql.wz.cz
mas pravdu, omlouvam se
s tim uctem to nebylo v poradku, poslal jsem ti URL k heslu
diky, uz to funguje. nastavil jsem reklamu zpet, tak jak jsem ji mel puvodne(presne podle postupu v navodu) a stejne se opet zobrazuje dvojite. jen na uvodni strance phenter.php se zobrazi jednou na ostatnich strankach je vzdy dvakrat(stale netusim proc).. a navic se ted na te uvodni strance zobrazi jen ten prouzek wz.cz a samotna reklama ne, zvlastni.. a jeste malinky dotaz. ovlivni ten kod <!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT--> opravdu druh reklamy, ktera se vlozi? stale se mi do tech stranek z php za body vklada ne-strict verze..

dekuji
neboj, bozi mlyny melou pomalu, ale jiste. Vsak na ten banner jednou dojde :)