Hacknutí stránky http://potr.wz.cz

Aby tu zbytečně nedocházelo k omylům a nemyslel si někdo že je míra svině a dává hesla tak zde je řešení:

Stránky byly hacknuty pomocí mailu, na kterých sem z dobrých zdrojů zjistil heslo [resp. vono by se dalo na to přijít i pokus omyl] protože heslo bylo jmenoprijmeni a take bylo odkoukano kdyz se prihlasoval na pocitacich ve skole; pomoci e-mailu neni problem hacknout jiz jakoukoliv stranku...:)).

Takze mira je v tom nevine a leps je pouze naivini a mysli si, ze za to muze mira....:o))).

Lukasik
Jo a jinak jak říkál hesla jsou v md5() => ani nen=i možné je dávat:-D)).
MD5() na debilky past... mno moc se to nerymuje, ale kdyz to nekdo nechape... tak to nechape :D
No jsem to psal aby nekdo neobvinoval miru... a kdyz sou v md5 verzy tak to nepujde:)). Ale to jim nevysvetlis...:o)).
HELE ja sem miru neobvinoval ale hned jak si rekl ve skole asi 100 krat ze ti mira dava hesla tak ho obvinuju a k tomu nebudu tu 10000 krat rikat ze heslo jmenoprijmeni NEMAM!!!!!!!
TO: LEPS tak mas heslo prijmeni jmeno :-)
kdyz se ti vole dokaze nekdo koukat na prsty a zjisti co pouzivas za heasla tak si snadno da dohromady 2+2 mnese taky podarilo uhadnout hesla nekterych lidi co znam.
LUKASIK JE SVINE PROTOZE TECHTO NEDOSTATKU VYUZIVA VE SVUJ PROSPECH. A JE JESTE VETSI SVINE KDYZ SE S TIM VYTAHUJE
Ale notak deti, nehadejte se, neni nad to si davat hesla aspon 30 znaku kombinace pismen, cisel a dalsich ASCII znaku a este naprosto nesmyslne, treba: "jg5%7@My8^)5dfܤdfg54$d4s#h~70", to vam nigdo neuhadne, staci si to nacvicit do prstu a potom se muzete akorat klepat na nezabezpecenym pripojeni, ale jinak ste f pohode :-))) Ofsem nesmite zapominat, to je potom problem :-)))
Nevytahuju - tato zprava je zde proto, aby si nekdo nemyslel ze za to muze mira a tu druhou zalozil leps, ne ja
The Root:

Alespoň vim, jaké máš heslo ;>
>>Nevytahuju - tato zprava je zde proto, aby si nekdo nemyslel ze za to muze mira a tu druhou zalozil leps, ne ja

lukasik:
soudil jsem pode vlakna "neco o adminovi";

apropo pripadas mi trochu pokriteckej
podivej se na svoje stranky asi tak pred pul rokem kde ti to moc nefungovalo (mimo MSIE) a vzhed byl okopcen od www.pikachu.cz atd.................
¨
hof
tak ty jsem teda husta kdyz si takovyhle heslo zapamatujes ;-(((
predchazejici je reakce na

> Autor: The Root (torrera.webzdarma.cz)
> Datum: 03. 03. 2003 20:02
>
> Ale notak deti, nehadejte se, neni nad to si davat hesla aspon 30 znaku > kombinace pismen, cisel a dalsich ASCII znaku a este naprosto >nesmyslne, treba: "jg5%7@My8^)5dfܤdfg54$d4s#h~70", to vam nigdo > neuhadne, staci si to nacvicit do prstu a potom se muzete akorat klepat > na nezabezpecenym pripojeni, ale jinak ste f pohode :-))) Ofsem nesmite > zapominat, to je potom problem :-)))
Umis cesky?
tak ty jsem teda husta kdyz si takovyhle heslo zapamatujes ;-(((
Ehm, tyhle vete nerozumim....
>>soudil jsem pode vlakna "neco o adminovi";
To prave vprokovoval on... a ja se musel hajit:o).
>>kde ti to moc nefungovalo (mimo MSIE)
Doted to funguje pouze pod MSIE^_^.
>Doted to funguje pouze pod MSIE^_^.
a co lidicky co nemaj wokna ale jen linuxe jak mohou nainstalovat mrkvosoft explorer
ja mam oboji (pod voknama beham casteji)
Lidi co maj Linuxe (jako treba ja) nelezou vetsinou na stranky o harry potterovi :-)))
Já mam Windows a taky tam nelezu :-Đ