Reklama se nechce vrátit na stránky

Dokud mi nepřišel emil od WZ, tak jsem si toho nevšímal, avšak jelikož přišel, tak se smekám. Problém je v tom, že server nevkládá vůbec reklamu do souboru, tak jak by měl, nebo ne? Každopádně cestu k němu mám dobře, dokonce jsem tam nastrčil i tag <!--WZ-REKLAMA-1.0-->, ale evidentně nepomáhá. A na WZ mi řekli, že se mám obrátit na FAQ, kde jsem nic nenašel, a nebo na fórum, tak doufám, že mi tu někdo pomůže..
to je vysvetlovani.. ten tag je jenom komentar, nic vic nez jenom komentar, podle kteryho robot rozeznava jestli tam reklama je nebo neni, musi se tam dat CELEJ TEN KOD TOHO BANNERU
<HTML>> musi se tam dat CELEJ TEN KOD TOHO BANNERU

ne, to neni pravda, pokud by se ten kod nahodou zmenil tak s tim bude problem

2 majkls: v administraci mas nastaveno vkladani banneru do souboru clanky/main.dat</HTML>
Jo to je úmysl. Tam je totiž uložena titulní stránka.
A nebylo by možné ten kód mi poslat třeba mailem - nastrčit ho tam není problém.
2 admin jak se musi jmenovat soubor aby se do nej ulozila bez problému reklama?
2 majkls: aha, sorry, tak to je chyba u me, je to tam omezene a do takoveho souboru se ta reklama nevlozi kvuli te pripone
doufam, ze to pro tebe nebude problem upravit treba na clanky/main.dat.php ... viz nize

2 Barakuda: v perl RE syntaxi takhle: /\.(htm|html|php|php3|phtml)$/i
2 admin: dik

nevadi kdyz si nastavim reklamu "NAHORU na uvodni stranku" docsouboru reklama.php a pak ji budu strkat na Kazdou stranku dolu (nahore mam vlastni flah baner (vsecny stránky budou generovany php aneni mozne nastavit "NA kazde strace dele")
www str mi nezobrazuji banery ! nastavim si jeden na titulni str nahore a neni tam ! nemusim preci ovladat tagy atd. abych ho tam dostala ne ? vzdy to slo samo !
2Alice: na tvé titulní straně jsem banner našla, ale asi by se adminovi nelíbilo, že máš na titulní straně jen Vstupte :-)) aspoň teda myslím
A to tam bejt celej kod nemusi? to je dost divny...

No a kdyz se kod reklamy zmeni, robot ho zmeni ve strankach taky na miste vymezenem komentari, nebo se pletu? nerad bych roznasel bludy...
No schopný programátor si poradí. Už to funfuje.
PS: všiml jsem si, že v aministraci přibyla následující řádka:
Pozor: tento soubor musí mít příponu rovu jedné z těchto možností htm, html, php!


S pozdravem


Majkls !