PHP-nuke 6

Někdo v diskuzi psal, že se zde nedá nainstalovat PHP-nuke 6CZ. Proč? Je to skutečně tak, nebo se to někomu podařilo?
<HTML>nerekl bych, ze se neda -- jen je nutne povazovat za soucast instalace i drobne zmeny zdrojoveho kodu

phpnuke znam jen z rychliku, takze nebudu konkretni

pokud sem (do tohoto vlakna) poslete odkaz na prislusny skript, kde je nejaky problem, popr. alespon to, co to pise za chybu, muzeme to spolecne vyresit</HTML>
Jsem taky nováček v php a ukazuje mi Post-Nuke docela velkou řádku chyb. Měl jsem verzi 7.0.2 nebo podobě (to mi ukzovalo pár chyb asi dvě či tři) no a teď, když jsem upgradoval na 7.2.3 Phoenix, tak je trochu víc chyb.

Nevím jestli je to tím upgradem? Mám tam pár článku (nejspíš v databázi) tak bych nerad to celý mazal a udělal čistou instalaci.

Může mi někdo poradit?
PS: sorry, ale reklamu jsem dal do wzreklama.html, kterou chci dostat extra do stránek, aby to nerušilo zdrojový kód Post-Nuka. Doufám, že to nevadí (mělo by se to zobrazovat potom na každé stránce ;)
Me se PHP-nuke nepodařilo nainstalovat.
Bylo by dobré, kdyby admin dal nějaký všeobecný návod(+download) jak PHP-nuke naistalovat. Myslím, že by tím přibylo hodně uživatelů a kvalitnějších stránek a tím i více reklam a chechtáků$$$$
Pěkně prosím....
Já jsem měl taky problémy rozběhat php nuka 6, ale nebyl to problém serveru ale můj musí se totiž změni oprávnění souboru config.php z 644 na 666 (a pak asi nazpátek :) já to dělám v total commanderu 5.5 pomocí příkazu site chmod 666 config.php no a pak najedu na mojedomena.webzdarmadomena.cz/index.php a dodělám instalaci admin - heslo.......

PS: předtím musíš ale natáhnou data do mysql datábáze. to dělám přes phpmyadmin.....

PSS: vše je triviální, jen musí být znalosti. a když nejsou zanlosti tak se musí sehnat....