Nejde mi ftp

Dobrý den, již delší dobu mi nejde přihlásit se na účet pomocí ftp. Připojuji se pomocí Windows Commandera a při připojování se mi za řádkem se startdir celé připojování sekne a nejde to dál.
Co s tím.
Děkuji
P.S. Zadávané údaje jsem si několikrát kontroloval
relace: libolné slovo
hostitel: ftp.webzdarma.cz
jméno uživatele: tvůj login na wz
heslo: tvoje heslo

nic víc nevyplňuj a musí to fungovat
No, jenomže tohle mi prostě nejde. Stejným způsobem se připojuju i k jinému serveru a tam to jde v pohodě.
Mě to taky nejde. Povede se mi prihlasit, otevirat adresare, ale nemuzu nahravat. Zkusel jsem to u Windows commander a Smart FTP. V obojim to samy.
Ani mne to nejde. Prihlasim sa, otvorim si adresare a potom ked zacnem posielat, tak to asi v polovici vzdy prestane. Robim to cez Total Commander 5.51.
Mám naprosto stejný problém. Nevím, co s tím
Přihlásím se pomocí Windows Commandru, ale když se něco nahraje, tak blbě - lezou tam jen reklamy. Přes web to funguje.
Mně to jede v pohodě. Nevím kde je chyba.

Dneska jsem předělával komplexní web na nový přes ftp. 17MB vymazání a nahrání 8.5MB. Pouze jedenkrát se to zaseklo.

Tomík.
přesně, ja se normálně připojim a pak mi selže přenos, rovněž používám windows Commandra
já s tim problémy nemám, vše funguje dobře
hm....mně to nejde ( viz. "nejde mi ftp" tam nahoře )....:(((
Ja se vubec nemuzu prihlasit, po založení účtu se mi nejde přilogovat, tvrdí to: neexistující nebo zakázaný účet.
Prihlasit se muzu, ale pri jakykoliv akci mi to nahlasi: Error calculating quotas: check directory structure.
Pres web se neprihlasim vubec.
to Šnéba (plzensti-vlastenci.mysteria.cz)
.... prekrocena kvota


ostatni nenapsali uziv. jmeno nebo na server u toho uctu neni videt zadny problem
Zkuste si zmenit heslo tak, aby neobsahovalo hacky a carky. Me to pomohlo.