phpRS (český redakční systém)

Mám naistalovaný nově phpRS 2.2.0 (párkrát jsem ho přeinstalovával).

1. s reklamou jsem se vypořádal, teď už nemám chybové hlášení na uvodní stránce... hurá, ale

2. se mi ukazuje v administračním menu při vkládání článku toto:

Warning: access to /usr/local/lib/php/atrtopic.php from /3w/webzdarma.cz/a/aikido denied in /3w/webzdarma.cz/a/aikido/admin/aarticles.php on line 14

Warning: main() [function.main]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/lib/php/atrtopic.php) is not within the allowed path. in /3w/webzdarma.cz/a/aikido/admin/aarticles.php on line 14

Warning: main(atrtopic.php) [function.main]: failed to create stream: Operation not permitted in /3w/webzdarma.cz/a/aikido/admin/aarticles.php on line 14

Warning: Failed opening 'atrtopic.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/webzdarma.cz/a/aikido/admin/aarticles.php on line 14

Fatal error: Cannot instantiate non-existent class: ctopic in /3w/webzdarma.cz/a/aikido/admin/aarticles.php on line 22

a vůbec nemohu vložit články (jak ukazuje nápověda v phpRS)

Děkuji za vysvětlení někým znalým
Sorry,

díky všem, kteří by rádi pomohli, ale pomohl jsem si sám :)

Chyby asi byla v upgradu (nechal jsem tam omylem staré soubory no a byloto).

Vše funguje jak má.
Co to je za program?
Jde o český redační systém naprogramovaný v php. Teď nevím přesně stránká, ale podívej se na moje stránky aikido.webzdarma.cz (v závorce za mém jménem) - dole je odkaz na jejich stránku.

PS: o hodně jednodušší než php-nuke či post-nuke
No, Genesis 2 to asi nebude, ale díky za tip.
Je nějaká adresa na Genesis 2 (vůbec to neznám).

dík
PS: už jsem našel odkaz v Seznamu, velmi prosté www.genesis2.cz. No a koukal jsem na cenu 80 tisíc jeden fyzický server hi :) či nějaký portal edition pomalu za 300 tisíc korun to mě pobavilo.

Hodl někdo si vydělává na chleba prodejem programů, a asi ne jen na chleba.
Hehe, tak nějak. Tohle využívá např. mobil.cz