Reklama na WZ - ! )-:CHTĚJÍ MI NEOPRÁVNĚNĚ ZRUŠIT WEB:-( !

Jsem majitelem webu www.nasweb.wz.cz a dříve jsem zadal, abych měl reklamu zobrazovanou pouze na uvodní stránce.....Nastavit to šlo a tak sem vymazal reklamy z podstránek.....Reklama sice není vidět na rozlišení 800x600, ale pokud zadá člověk F11 ,tak tam ta reklama vidět je.....Bohužel mi teď příšel e-mail, že za poslední měsíc nebyl zaznamenám žádný přístup na můj web a pokud se to do 14.dní nezmění, bude zrušen:-(
Jenže toto zvrzení není pravdivé už proto, že na počítadlu od blueboardu přibývají přístupy!Co s tím mám dělat?
Počítadlo od blueboardu je něco jiného, než počítadlo na webzdarma. A ten je zřejmě umístěn v reklamě. Z toho vyplývá, že se ti jaksi nezobrazuje reklama tak jak má. Abys měl přístupy, mušíš mět na viditelném místě reklamu.

Tomík.
> viditelném

- Není pravda

Počítá se jen načtení banneru
<HTML>2 DoubleThink: jo, ale za ty zobrazeni banneru mimo obrazovku popr. jinak neviditelne se rusi ucet</HTML>
To jo Admine,ale zaprvý si to tam hodil systém sám a zadruhý je to viditelný, ale na větśím monitoru než 800x600.
Mimochodem sem se to pokoušel teda hodit na všechny stránky, ale jaksi to nejde....Udělejte si v tom pořádek a nerušte mi web!Díky
Jo a ještě něco Admine,jakto,že se mi nezapočítávají přístupy?
A kam se s tim mam vůbec vobrátit? na koho?
Jo a když už něco máś proti admine, tak se koukni na nasweb.wz.cz/necoonas.html do zdrojáku a tak je dole nastavená vaše reklama...Jenomže na stránce jaksi neni vidět!