Moderátor

můžeš používat uvozovky napiš: //" PHP to preparsrujhe jako /" a JS si s tim poradi jako "....:)))
> X: Invision Power File Manager!

- taky jsem ho viděl ... už ho někdo zkusil?
- asi tomu taky bude chybět čeština :)

> Lukasik: můžeš používat uvozovky napiš: //" PHP to preparsrujhe jako /" a JS si s tim poradi jako "....:)))

- nebude to (//) php parsovat jako komentář?
Lukasik: To vim, asi týden.
wEncA: Je to bez češtiny a nějak jsem nepochopil účel, teda jsem ani moc nechtěl...
He, nemelo by to bejt spis " \\\" " PHP -> " \" " JS -> " :)))
The Root > He, nemelo by to bejt spis " \\\" " PHP -> " \" " JS -> " :)))

- to se mi zdá rozumnější než s normálníma lomítkama. Jak to tedy má být?
Nechci vám do toho kecat, leč do tohodle nevidim, ale nemělo by to být "/" než "\"? "\" je microsoftský...
jj, melo to byt:

echo "neco.... JS:alert(\"neco alert \\" a uvozovky v alertu \\" a konec uvozovek \")"

Tfuj, to je prasacky:o)))))
Lukasik: NE-e, blbe, to ti hodi chybu, si to zkus, urcite :))) Musis to mit taghle:
echo "neco.... JS:alert(\"neco alert \\\" a uvozovky v alertu \\\" a konec uvozovek \")";
A to by melo jet :))))
Co se týče toho moderování navrhoval bych každýho zvlášť podle druhu tematu... jelikoz ja osobne ctu kazdy den ty nesmysli v HTML a PHP a sem jdu malo kdy, protoze me to nezajimaa jini zase opacne...
No, já jsem zas už hodně dlouho nebyl v PHP a MySQL, protože tomu nerozumim:>
<HTML>grrr, tohle me stve, kdyz se takhle umrtvuji vcelku-zive a predevsim podnetne diskuse (tim, ze se tema svede na nejake nesmysly)

mate pravdu, par lidi, kteri by se sem semtam mrkli by nebylo naskodu, ale budu muset do phora prvni dodelat dalsi moderatorske funkce (krome editace a mazani, ktere tam uz je)</HTML>
mira (admin) > vcelku-zive a predevsim podnetne diskuse

- Ó, že by jsme vytvořili podnětnou diskusi? Tak to bude asi znamenat, že nemá nulovou hodnotu, i když jsme ke konci odčítali :)

- Takže modeřátoři budou?
mira (admin):

To máš pravdu, o tom umrtvení, ale Tys začal porovnávat druhy fór... :P