Moderátor

Neplánují adminové moderovat, nebo tim někoho pověřit tyto fóra?
V posledních dnech a týdnech se mluva některých přispěvovatelů nedá za mluvu považovat...
<HTML>co konkrektne ? fakt je, ze ja uz to tady moc nectu, takze treba mas pravdu
ale na druhou stranu nemam nikoho, koho bych tim mohl poverit

mas o to zajem ? ;-)</HTML>
No, myslim, že by měl možnost mazat vulgární příspěvky, nebo i příspěvky tvrdících o Tobě, že unhashuješ hesla ;)
<HTML>jasne, chapu smysl moderatora a nebranim se tomu, ale myslel jsem, co konkretne zpusobilo, ze Tva trpelivost pretekla ;-)</HTML>
NO, stačí si všimnout, jak hlavně bezdůvodně (nebo jsou důvody malichernost) Tebe a ostatní uráží a z něčeho osočují.
Mě osobně by to neštvalo, ale vždy bych to smazal, za chvíli by je to přestalo bavit.
Taková individua, jako Leps, s jeho !!!!!-- NECO o ADMINOVY --!!!!! nebo KUR*A TO UŽ SI DĚLÁTE SRANDU !!! od Radima Fejfara, ty by se měli mazat, nebo alespoň některé příspěvky promazat (nemyslim olejem). Brzy by zjistili, že je to pouze nošení dříví do lesa, protože by to vždy bylo smazáno. Účelem fóra totiž má být a priori přehlednost a informování a ne nějaké tupé žvásty.
No s stím moderátorem jen souhlasím.

Někdo pověřený by měl promazávat fóra, podle "informační hodnoty" příspěvku.

Moc velkou "informační hodnotu" určítě nemá nějaké sproté nadávání, které možná vede jen k naštvání zmiňované osoby.

PS: technická: Jen bych nechal jméno autora a datum - smazaného příspěvku a možná též kým.

A ne jen mazat. Mohli by se i přesouvat když jsou mimo téma (off topic), a určitě by to fóru prospělo
No jistě, prostě by mohl dělat to, co může moderátor v freeforech, jako je PhpBB, nebo invision Power Board (to musim zmínit, to používám :=) )
Hm, ja se klidne hlasim na misto moderatora...:o))).
Až si zřídím ADSL, tak se klidně přihlasím jako moderátor :) (dial-up je nedostačující).

> X: tak jsem se podíval a stáhl si na zkoušku fórum invision power board 1.1.1 a uvídme jaký je rozdíl mezi ním a mým používaným a tudíž mojí jedničkou phpBB2 (na mých stránkách viz více)
Phorum.org rulezz :)
tak jsem se podíval tedy na phorum a tak jsem si stáhl instalaci, ale co jsem se díval na screenshoty (ukázky), tak dost jednoduché, co se týče grafiky, tedy pro mě moc jednoduché. Za to nedám dopustit na phpBB2. Pro mě je to zatím jednička (ale nechám se klidně překvapit nějakým jiným free buletin boardem)

PS: určitě jich je kvantum, protože sami fóra nabízejí (ty lepší) přechod z desítky jiných fór právě na to jejich.

PSS: možná by bylo zajímavé udělat anketu o nejlepší fórum, tedy nějdřív zjistit kolik jich vůbec je? (aspoň těch slušnějších).
He, phorum.org je treba tohle do ceho pises, tady na wz :))))))
No jo, ale i přesto je to moc strohé, třeba na ty technické věci jako přidej do řádku xyz toto ..... a pak toto.... . Je Phorum postačující, ale když si dopisuju s někým s kým mám nějaký citový vztah, a chtěl bych to vyjádřit obrázkem či nějakým hebajícícm se gifem, tak je toto fórum dost easy.

To ale nevadí pro svůj účel!
Reseni je jednoduchy - zaimplementuj si sam obrazky, to neni zase takovej problem :)) PHPBB2 se mi nelibi, pride mi to naopak moc preplacany... Nejvic se mi asi libi Phorum5, ale to je zatim ve vyvoji :(((
Tak si tedy vyzkouším phorum5.

PS: určitě nejsem proti kvalitě či lepším fórum než je phpbb2.
Hmm, jenze rikam, phorum 5 je zatim jenom dev, ale snad uz to konecne brzo dodelaj...
tak jsem zvědavej..

PS: tak je už někdo moderátor?
Trošku se nám to tu zvrhlo... :=)

ad PS - No, já nevim, ale neřekl bych...
Yo, toho moderatora by to fakt chctelo... Hlavne by to chtelo, aby tu byla dalsi diskuzni skupina s nazvem neco jako "pro blby" a tam by se soupaly vyrazeny thready typu: "co to je FTP?" nebo 100x zopakovany "Nejede mi MySQL" (to bych omezil na mensi pocet) a podobne...
<HTML>* mne pripada ze to tady tak moc nezije aby to melo smysl - a absence moderatora duvodem asi nebude
kazdou diskusi musi tahnout par lidi, kteri ostatnim stoji za to cist jejich prispevky - tihle ale tezce hledaji motivaci, kdyz se sami nic nedozvi, takze je to trochu zacarovany kruh, ale nekdy to funguje

* anketu o nejoblibenejsi forum si klidne udelej, ale phpBB je obludnost a nikdo me do toho nedonuti, phorum nic moc, ale pred 3 lety jsem o nicem jinem nevedel (asi) a vlastne jsem ted po tom ani nepatral - asi by to chtelo prvni sepsat nedostatky tohodle fora a pak muzem neco resit, ty moderatori sem udelat jdou (a to i v tehle stare verzi)
rozhodne sem nechcu davat forum, kam by uzivatele mohly vkladat obrazky a jine hejbajici se nesmysly

* phorum5 - blbe se divam mozna, ale nevidel jsem tam na prvni pohled nic co by neumely uz soucasne verze (aspon co se tyce mnozstvi featur), ale ne ze by se tam nedalo v tom kodu nic zlepsovat - mohly by to predelat do sablon, protoze ten zdrojak je dost obludny - i kdyz mimochodem porad vyrazne lepsi nez phpnuke a podobne hruzy

* vykriky "nejede mysql" atp. jsou kazdopadne zbytecne ale nezbavime se toho, rozhodne je zbytecne se domnivat, ze admin tady zjisti, ze neco nejede - admin neco tak zasadniho bude vedet urcite driv nez nahodou zabloudi na tohle forum</HTML>
1*:

No, opravdu to tady moc nežije... Myslim, že jeden z důvodů bude to, že tohle fórum není moc user-friendly, nadruhou stranu je tu určitá skupiny lidí, co tu soustavně píší...

2*:

Mě se líbí Invision Board, ael stejně jsou si všechny tyto fóra podobné, jak vejce vejci a jediné, čim se liší je kód a pár drobností (např. cena...)

4*:

Hehe, teď jsem na jiném fóru viděl dva stejné dotazy n stránce, kde je najednou 90 příspěvků. Holt lidi jsou líní číst...
Tak jsem si vyzkoušel doma na "lokále" Invision Board a je docela slušný (bez urážky). Jen jsem nemohl najít češtinu na netu.

Existuje nějaká, nebo nechce se někdo podělit o svou češtinu?

PS: viděl jsem na stránkách ivisionu nějaký chat, to asi bude placený?
Invision board je placený, ale jen pro výdělečné instituce. Já ho sám používám a jsem s nim spokojen. Jen čeština tomu chybí, ale já se ji se spoluadminem snažim vyrobit. Jen jsem si neuvědomil, že nesmim používat dvojté úvozovky " ,ale je ty americké, jednoduché, jinak se zkazí java script... Ale jsem nadmíru spokojen.
invision board je zdarma pro nekomerční účely - to vím.

ale na invision chat jsme nenašel download, existuje nějaký?

PS: dík za radu s uvozovkami.

PSS: no a ta čeština - co si neuděláš sám to nemáš :)
Ten chat jsem nenašel, ale ještě budu hledat...
Jinak, našel jsem tam zajímavý Invision Power File Manager!, to je asi něco, jak správce souborů, možná by to bylo lepší, než stávající...