Už tři dny nejde přístup na FTP!

Asi od pátku se nemohu dostat na FTP abych udělal upgrade mých webů. Na jiné providery se dostanu, ale na webzdarma vůbec. Píšu jim maily a žádostí o odpověď a nic. Tak kde je chyba?Jak jste na tom ostatní?
funguje to bez problemu..
mi to taky nefachčí..... kurnik.....já sem na eftypku docela fixovanej...hazim tam 5-ti megovy wjecy....
Už je nás několik! Zkoušeli jsme různý ftp klienty i providery. A nic. Z webzdarma mi napsali toto:

Zkuste si nechat vygenerovat nove heslo.
Postupujte prosim podle navodu na http://www.wz.cz/podpora.html ...

Ještě jsem to nezkoušel a ani se mi nějak nechce. Zatím uploaduju přes webové rozhraní.
Co je to za modu posilat vsechny prizpevky dvakrat ?!
Jo, tak to nevím. Kliknul jsem jenom jednou.
mne to tiez nejde a chcem tam hodit obazky z dig. fotaku a neda sa to!
Mě to jede v pohodě ať to skusim kdykoliv .. asi to máte zakletý
Taj mi připadá, že webzdarma někdo proklel a jeho správce začaroval aby nic neviděli...
Taky mi to nefachčí...Mirek
Mě to taky nejde, zkoušela jsem různý ftp programy i změnit heslo! A připojení mám pořád aktivní...
No nejde,já se na ftp dostanu, ale když chci něco zrealizovat tak pic - Přenos selhal a je zajímavé , že na jedné stránce to funguje a na druhé ani prd.
Ja se muzu na ftp sice v pohode a bez problemu pripojit...ale uz tam nejde nic nakopirovat. Napise mi to, ze server nepodporuje format souboru, nebo neco v tom smyslu.
Taky musim delat ted vsechno pres webovy rozhrani :-(
Me to taky nejde doprdele...co s tim je?
Jedné bombardovat provozovatele webzdarma ať se k tomu vyjádří a něco s tím dělají. Já jsem již asi 3x napsal.
No mám stejný problém, vidím všechny soubory, mohu je i kopírovat ke mě na PC, ale na ftp.webzdarma.cz nic nedostanu (používám Total Commander 5.50), přitom před týdnem mě to fungovalo v pohodě..

No opravdu, co se stalo? Přes webový rozhraní to moc příjemný není.. :(

Jestli se to nerozjede, tak opravdu nevím co budeme dělat, nebo v čem je chyba?
Ehm, kdyz tam nic nejde nahrat, mate dost volnyho mista? A tem co se nemuzou pripojit: Asi mate blby nastaveni, tezko by to chodilo jenom nekomu... Bud vsem nebo nikomu..
Místa mám dost! Nastavený taky v pohodě. Na jiný ftp se připojím bez problémů, jenom webzdarma najednou ze dne na den přestal některým lidem fungovat. Jestli někdo nevěří, tak si tady může projít diskuze a stížnosti uživatelů.
Jojo je to divny, taky si myslím, že místa mám dost, spravuji dokonce dvoje stránky u wz a ani na jeden prostor nejsem stavu nic nakopírovat, to by mě zajímalo kde je chyba?
Zkouseli ste uz passive modE?
já jo a marně
Hmm, tak to je zajimavy, ja s FTP nemel nikdy problemy...
Tak kdy už to pojede, už mě to fakt štve, vždycky mi to napíše přenos selhal, pokračovat v činosti?
2 Vrty: mas prekrocenou kvotu a navic porusujes podminky zobrazeni reklamy (refresh na uvodni strance)
Zkuste to pres radkovyho klienta a potom sem napiste chybu,...