Zrušení webu

Chtěl bych se zeptat, proč byl smazán můj web www.akcejes.wz.cz .. Njesem si vědom žádneho přestupku. Chtej bych jen vědět, co se stalo, abych to mohl napravit nebo odstranit nedostatky. Díky
Tenhle typ dotazu není určen do fora ale do helpu ale to už se tu říkalo snad tisíckrát...
Víš, Miku, většnina lidí do tohohle fóro neleze do tý doby než se jim stane něco podobnýho...
ze stejneho duvodu jako akcejes2.wz.cz a akcejes3.wz.cz

narazils na nejakou nejasnost pri cteni podminek?
Nejsem si vědom ničeho, čím bych se mohl provinit. Prosím jen o stručnou odpověď, čím jsem se provinil. ¨Jsem s tím smířenej, jen chci vědět, co jsem udělal, abych se tomu vyhnul .... díky
spojováním více virtuálních webů obcházet nastavený limit velikosti poskytovaného prostoru

využívat poskytnutý prostor pouze jako skladiště rozsáhlých souborů bez návaznosti na související prezentaci
yasma na webu jsme meli fotky z mnoha party kde byla pristupnost
kazdodeni byl bych rad kdyby dostal vysvetleni proc doslo k zruseni
ty fotky bych rad dostal aspon spet diky
Měl jsem založen účet bircky.wz.cz a dneska jsem zjistil že mi ho smazali... seru na celý webzdarma a jejich @!#$-off přístupem... díky jim jsem přišel o informace nastřádaný za několik měsíců (a to jsem měl obsazeno pouze 26 % z celkové kapacity)... za porušení jejich podmínek pokládám nejspíš to, že jsem svůj účet používal zejména na postováních svých nových fotek, atp. nicméně jejich přístup bez jakéhokoliv varování a přímého smazání (tudíž mám vše bez zálohy) mne přesvědčil o tom, že je skutečně lepší si zaplatit měsíčně např. 100,- za 50 MB na serveru, kde nebudou žádný zapráskáný reklamy a neustálé výpadky.... pánové s webzdarma - vyserte si oko!
Taky jsem přišel ze stejných "důvodů" jak asi i Bircky o web (mario.euweb.cz) s fotkama, textem atp. bez předchozího upozornění :-(((
Reklamní proužek dodržen, nic hanlivého, nepřekročená kapacita,...
Tak kurňa proč jste mi to smazali?
Já teda bych poradil všem co sem budou ještě psát aby si znovu prošli podmínky WZ a to důkladně!Proč mě třeba admin nesmaže web?!Asi že dodržuji podmínky?!No a jsme u toho!

Huráááá :-)))))
Nakonec to tak složité není že?
yeap. albertino: brilantni odpoved ;-))