MySQL

mám takový problém na stránkách nebelvir.euweb.cz/new .... používám databáze mysql ale poslední dobou se chovaji nejak divne. Mám nadefinovanou funkci spojeni, ktera me spoji s databazi, a kdyby se to nepodarilo tak nezobrazi stranky ale vypsalo by to Nepodařilo se spojit s databází. Problém je v tom, že to píše:
Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /3w/euweb.cz/n/nebelvir/new/novinky.php on line 9
a tohle to píše v každé části, kde čtu z databáze....tzn.: s databází se stránky spojily ale nemůžou z ní číst, nebo něco takovýho....hledel jsem na to jak blbý, zvlášte proto, ze to udelalo z niceho nic, bez jedineho meho zasahu...po ctvrt hodine se to zpravilo..zase bez meho zasahu...dnes to udelalo znovu a zase se to po peti minutach spravilo samo..za deset minut to udelalo zase a uz se to zatim samo nespravilo...nevite cim by to mohlo byt? stalo se vam taky nekdy neco podobnyho? diky za odpoved, moc mi pomuze.
<HTML>je to divne..
mezi mysql_query a mysql_fetch_array pouzij: echo mysql_error();</HTML>
<HTML>to by skoro vypadalo na prekroceni limitu na pocet dotazu, ale jistotu budes mit po tom <tt>mysql_error()</tt>

<tt>
$result = mysql_query(...);
if (! $result) {
echo mysql_error();
} else {
...
}
</tt></HTML>
jo,l ted sem to zkusil a haze to: User 'nebelvir' has exceeded the 'max_questions' resource (current value: 6000)
takze prekroceny limit...muzete mi nekdo poradit, co proti tomu mam delat? protoze je to fakt naprd, kdyz se najednou odpoji databaze
prekrocenej limit, nesmis to tak zatezovat dotazama..