Kolik volného místa?

Kde zjistím kolik mám volného místa z těch 50MB?
asi nejdlépe, že si zjištíš, jak máš velké stránky a potom použiješ násleující alogoritmus ... pokusím se ho napsat co nejjednodušeji, aby to pochopil opravdu každý

50 - "velikost_stránek" = "volné_místo"

za "velikost_stránek" dosaď číslo, které odpovídá velikosti stránek v MB

po té vem nějaké počítadlo, zadáš tam ty hodnoty a vyjde ti "volné_místo" v MB - je to číslo, které udavá, kolik máš ještě volného místa

jasné? :-)))
No, pouzivas-li na ftp Total commandra, tak ti to sam napise hned po prihlaseni do logu. Neco jako:

226 Quotas: using 26720.00 of 50000 KB (53.44% used)

;-)
Jo a nemám přístup k FTP.
Jedině sečíst všechny soubory na serveru. Ale je to dost dlouhé a náročné na systém.

Tomík.
To bych taky potřebovala zjistit, kolik mám místa, když nejedu přes ftp
No, já mám soubory svých webů všechny pěkně poskládané na harddisku - co účet, to adresář. Pak je pohodička odečíst si od 50MB velikost složky...třeba i bez commandera ;-)
<HTML>samozrejme..
ted ale nevim jestli to ostatni nenapadne coz se muze stat nebo ten kod pisi rovnou v adminu na WZ nacisto :)</HTML>
Nebo kdyz mas neco dynamickeho, co meni soubory na uctu. Coz ale rozhodne neni muj pripad :-)))
<HTML>samozrejme na uploadovany veci se prijde jen tim ze se pripoji pres FTP nebo v adminu... FTP klientu je hromada.. a TC je snadny navic CZ... Stahuj.cz</HTML>
Freya: no ja si kuprikladu delam par takovejch logu, ale je to celkem bezvyznamny, oproti 50 MB :-)