Sledování výpadků?

Vážení,

Právě jste byli zdarma zaregistrováni do Monitor 24/7.Služba Monitor 24/7 je profesionální služba nepřetržitě monitorující provoz internetových serverů a služeb. V případě výpadku Vašeho serveru www.t613.wz.cz Vás ihned budeme informovat.

Registrace Vás nezavazuje k objednávce jakékoliv služby a je zcela zdarma.

Vaše přístupové heslo do systému je :

Login: xxxxxxxxx
Heslo: xxxxxxxx

Změnu monitoringu můžete provést ihned po přihlášení do systému na adrese
http://www.monitor247.net/login.aspx

Nemáte zadán žádný kontakt pro okamžité upozornění na pád serveru. Upozornění na pád serveru Vám tak nemůže být zasíláno. Změnu provedete na stránce www.monitor247.net po zalogování do uživatelské části.

Služba Monitor 24/7 je profesionální služba nepřetržitě monitorující provoz internetových serverů a služeb. Nabízíme následující varianty služeb:

Testovací verze zdarma na 30 dní
Sledování WWW serveru každých 15 minut.
Upozornění na výpadky emailem nebo emailem na SMS.
Souhrnné a detailní statistiky serveru, zasílání souhrnných statistik emailem.
podrobné informace
Standartní verze cena 100 Kč měsíčně
Sledování WWW serveru (HTTP a HTTPS protokol), POP3, SMTP, IMAP4, DNS služeb každých 10 minut.
Sledování libovolného TCP portu.
Sledování síťové infrastruktury (firemní připojení na internet, routery apod) pomocí PING.
Upozornění na výpadky zasíláno emailem, na SMS prostřednictvím emailu, pomocí standartní SMS anebo telefonem prostřednictvím operátora.
Souhrnné a detailní statistiky serveru, zasílání souhrnných statistik emailem.
podrobné informace
Profesionální verze cena 300 Kč měsíčně
Sledování WWW serveru (HTTP a HTTPS protokol), POP3, SMTP, IMAP4, DNS služeb každých 5 minut.
Sledování libovolného TCP portu.
Sledování síťové infrastruktury (firemní připojení na internet, routery apod) pomocí PING.
Upozornění na výpadky zasíláno emailem, na SMS prostřednictvím emailu, pomocí standartní SMS anebo telefonem prostřednictvím operátora.
Souhrnné a detailní statistiky serveru, zasílání souhrnných statistik emailem.
podrobné informace
V případě, že nemáte o tuto službu zájem a nepřejete si monitoring Vašeho serveru,
přejděte na tento odkaz http://www.monitor247.net/deletereg.aspx?sid=8e575c4f-69cf-48b6-bf28-308c5f577e9a
anebo se zalogujte do systému a tam zrušte monitoring Vašeho serveru.



Děkujeme za důvěru a spolupráci.

Michal Bláha

www.monitor247.net
email: info@monitor247.net
Technicka podpora: podpora@monitor247.net
ICQ: 222606707

-------------------------------------------------------------------------------

Tento email mi přišel dnes ráno. Zdůrazňuji, že jsem se nikam neregistroval a o té firmě jsem nikdy neslyšel.

Chci se zeptat, jestli s tím má vedení WZ něco společného?
Ja taktez ... registrace mi prisla na ucet rostliny.unas.cz ... na ostatni nikoli.

Radek
<HTML>vypada to jako spam</HTML>
A mě to taky hajzlové poslali... Myslel jsem si že zas kámoš dělá prdel, ale zdá se že výjmečne ne e....:o))).


Vážení,

Právě jste byli zdarma zaregistrováni do Monitor 24/7.Služba Monitor 24/7 je profesionální služba nepřetržitě monitorující provoz internetových serverů a služeb. V případě výpadku Vašeho serveru www.webdesign.euweb.cz Vás ihned budeme informovat.

Registrace Vás nezavazuje k objednávce jakékoliv služby a je zcela zdarma.

Vaše přístupové heslo do systému je :

Login: b8rtg3yx
Heslo: s0v3c

Změnu monitoringu můžete provést ihned po přihlášení do systému na adrese
http://www.monitor247.net/login.aspx

Nemáte zadán žádný kontakt pro okamžité upozornění na pád serveru. Upozornění na pád serveru Vám tak nemůže být zasíláno. Změnu provedete na stránce www.monitor247.net po zalogování do uživatelské části.

Služba Monitor 24/7 je profesionální služba nepřetržitě monitorující provoz internetových serverů a služeb. Nabízíme následující varianty služeb:

Testovací verze zdarma na 30 dní
Sledování WWW serveru každých 15 minut.
Upozornění na výpadky emailem nebo emailem na SMS.
Souhrnné a detailní statistiky serveru, zasílání souhrnných statistik emailem.
podrobné informace
Standartní verze cena 100 Kč měsíčně
Sledování WWW serveru (HTTP a HTTPS protokol), POP3, SMTP, IMAP4, DNS služeb každých 10 minut.
Sledování libovolného TCP portu.
Sledování síťové infrastruktury (firemní připojení na internet, routery apod) pomocí PING.
Upozornění na výpadky zasíláno emailem, na SMS prostřednictvím emailu, pomocí standartní SMS anebo telefonem prostřednictvím operátora.
Souhrnné a detailní statistiky serveru, zasílání souhrnných statistik emailem.
podrobné informace
Profesionální verze cena 300 Kč měsíčně
Sledování WWW serveru (HTTP a HTTPS protokol), POP3, SMTP, IMAP4, DNS služeb každých 5 minut.
Sledování libovolného TCP portu.
Sledování síťové infrastruktury (firemní připojení na internet, routery apod) pomocí PING.
Upozornění na výpadky zasíláno emailem, na SMS prostřednictvím emailu, pomocí standartní SMS anebo telefonem prostřednictvím operátora.
Souhrnné a detailní statistiky serveru, zasílání souhrnných statistik emailem.
podrobné informace
V případě, že nemáte o tuto službu zájem a nepřejete si monitoring Vašeho serveru,
přejděte na tento odkaz http://www.monitor247.net/deletereg.aspx?sid=11c4f222-90c5-4d5b-ab77-83f7b220ec79
anebo se zalogujte do systému a tam zrušte monitoring Vašeho serveru.



Děkujeme za důvěru a spolupráci.

Michal Bláha

www.monitor247.net
email: info@monitor247.net
Technicka podpora: podpora@monitor247.net
ICQ: 222606707
Tak pozor a ted rozhovor s adminem... to je teprv lobovka:)


Lukasik (10:06 PM) :
Prosím vás, z jakého důvodu mi toto přišlo, když si nejsem vědom že bych o něco takového žádal?

Právě jste byli zdarma zaregistrováni do Monitor 24/7.Služba Monitor 24/7 je profesionální služba nepřetržitě monitorující provoz internetových serverů a služeb. V případě výpadku Vašeho serveru www.webdesign.euweb.cz Vás ihned budeme informovat.

Monitor 247 (10:07 PM) :
byli jste zaregistrovani. V pripade zajmu je mozne pouzit link na konci a registraci zrusit. Vasi registraci jsme uz zrusili dnes v 17.16
Lukasik (10:08 PM) :
Fain a z jakeho duvodu jsem byl registrovan? Nikdy jsem na teto strance nebyl a najednou jsem byl zaregistrovan...?
Monitor 247 (10:09 PM) :
Registraci jsme provedli my.
Lukasik (10:09 PM) :
a za jakeho duvodu?
Lukasik (10:11 PM) :
za = z
Monitor 247 (10:11 PM) :
rozumim :-). rucnim vyberem jsme vybrali servery, o kterych se domnivame, ze by o tuto sluzbu zdarma meli zajem a byla pro ne zajimava



Hm, uz jen ze je to hostovane na nejakem webu, tak uz mi to moc nejde do hlavy ze todle, ale ze zrovna tadle stranka na kterou mam deni navstevnost do 10 session mi zalezelo? Hm... To je opravdu vyber^_^. Kdyby jeste harryho, tak budiz, tam by mi o to mozna jeste slo, ale u webdesignu... aneb at zije rucni vyber:-D))))))))).

Lukasik