ftp

mám problém s aktualizací stránek přes ftp. naposledy mi to šlo 5.12. od té doby se objevuje hláška špatné jméno, nebo heslo.
ostatní adresy fungují, nejde to jen u jedné (a nejdůležitější), je možné že u vás došlo ke změně v hesle? díky
nezrusili ti ucet?
nezrušili, stránky normálně jedou, jen mi to hlásí špatný heslo a při změně hesla že uživatel neexistuje, nebo nemá emailovou adresu. to jsou věci!
tak jsem zase zkusil přes commandera připojení k ftp a stále to po mně chce heslo, ačkoliv jsem ho neměnil. jde o stránky hvcomputers.unas.cz.
myslíte že mi někdo poradí?
mam stejny problem, zniceho nic se nemuzu pripojit pres ftp na tri ucty na webzdarma. Pritom jeste minuly tyden vse slapalo dobre
potrebuju, abyste mi napsali co mam zadat pro pripojeni pres ftp pomoci windows commanderu, dik moc.
pliz, poslete mi to mejlem,ale co nejdrif,
Je zajímavé, že na další dva účty se normálně dostanu
pomoc kdyz chci jít na moje FTP tak mi to pise "Při otevírání této složky na serveru FTP došlo k chybě.Přesvědčte se ,zda máte oprávnění přistupovat do této složky." a pak ještě podrobnosti: "200 type set to A 500 illegal PORT command 500 LPRT not understood" co s tím!? Potřebuju nutně Jinak přistupovat múžu jen přez webzdarma. dík
Pri prenosu pres ftp mi to pise Prenos selhal (Total Commander). A pres web to normalne jde. Pritom u jinejch uctu je to v pohode. Trva to uz tak mesic...napiste kdyztak na muj mail.
Ani přes web to nejdw nebere mi to heslo.
pomůže ADMIN ?
zkuste pasivni rezim
Mam problem asi jako vy :( Mam na webzdarma udelane 3 weby a vzdycky mi na ne slo normalne pristupovat, jak pres WEB, tak pres FTP ...newim proc, ale z niceho nic me to nechce pustit pres FTP !
Kdyz dam pres jakykoliv program pripojit pomoci FTP, tak to napise zakladni informace o serveru a stuhne to :( pres web se ale prihlasit normalne muzu !

Pripada mi to jako by mi nekdo blokl z neznamych duvodu pristup pres muj PC na vas server (asi IP) :( z jinacich PC totiz na moje FTP u webzdarma normalne pristupovat jde.
Zkousel jsem si zalozit weby i jinde a tam mi FTP normalne funguje, takze problem musi byt nekde u vas.
Uz jsem psal na vas mejl o podpore, ale nedockal jsem se odpovedi.

Je to celkem krute snazit se hodit stranky pres web....nic proti, ale na to nemam cas.

PLEASE ADMINY O POMOC , JAK KOUKAM TAK NEJSEM JEDINY KDO S TIM MA PROBLEM !

PS : V PC SE CELKEM VYZNAM, MNOU TO URCITE NENI !
No docela bych rád kdyby se k tomu admin vyjádřili :/
admini se k tomu vyjadrili uz hodnekrat, staci hledat ve foru...
černá listina...
Sojkovec: M"žeš být konkrétnía dát link?
majkls to rekl za me: BLACKLIST, proc, zrejme kvuli SPAMU, to je nejcastejsi pricina...
A jak zjistim že jsme na černý listině? já jen hostoju svoje osobní stránky nic víc :/ o ždáným spamu nevim jako :/
O tom spamu vedet vubec nemusis, jestli mate hloupe adminy, kteri umozni na smtp serveru relaying, pak uz je to otazka casu..., kdy si to nekdo "pujci"
Jako ted uz jsem uplne mimo kde je vubec ta cerná listina teda je mozno se na ni kouknout kdo tam je?
ach jo...
nebude to nahodou nejakej pitomej firewall?
zapnete si passive mod (cesky pasivni rezim) ve vasem ftp klientovi
jkt: nejspis jo, nebo proxy, ale vysvetli jim to :-)
Díky všem už to funguje, někdo si hrál s heslem
na FTP se dostanu, sve soubory vidim, ale nejde prenos ani jednim smerem, pasivni mod nepomaha, PLS HEEELP, diky