Ikona stránky ?

Fungují tady favicon.ico ?

Děkuji za odpověĎ.
proč by nefungovaly?
ale jo uz mi to jede. asi to chtelo cas nez se s tim prohlizec vyrovna.....


diky.
to neni zalezitost serveru, ale prohlizece...
...a nejmenovaný majoritní prohlížeč si faviconu zobrazuje nebo nezobrazuje naprosto náhodně a podle nálady. Proto to často vypadá, že nejede, a přitom je v pořádku.
tento nejmenovany prohlizec ma tu trapnou chybu, ze favikonka se zobrazuje do te doby, nez se vycisti cache, ponevadz tam se uklada ;-)
a pak se konečně ráčí začít znovu zobrazovat asi tak po třetí opětovné návštěvě stránky...
Freya: fakticky? me uz se tam nikdy neobnovily.. :-(
Jeden jistý postup je vymazat to z bookmarků a pak to tam zase dát, pak to chvíli funguje :-)))
To se na to radeji... reseni je si ikonku dat mimo, a pak rucne nastavit..
Nebo používat jiný prohlížeč ;-)
Spis se vykaslat na nejaky ikonky.. je to hola zbytecnost, si myslim, ale s tim prohlizecem, to je docela dobrej napad
Ty ikonky jsou podle mě velmi užitečná věc, kdyby v IE fungovaly, jak mají. Moje složka oblíbených url čítá nějakou tu stovku odkazů a je příjemné rychle najít Goggle, Pixyho, Freyaweb....
V záplavě modrých "e" je stránka s funkční favicon pěkně zvýhodněná.
Ja tam mam jen ty pro me dulezite stranky.. Kdybych si tam mel davat kdejakou blbost, co jsem kde videl, tak nevim nevim...
Mám tam spoustu kdejakých blbostí, na které jsem se zatím mrkla jednou, ale vím že jednou se k nim u-r-č-i-t-ě vrátím (nemůžu přece přijít o link na stránku se spoustou těžko sehnatelných povídek!) ;-) Ty důležité věci si samozřejmě řadím na vršek....
Proc rovnou nereknete IE SUX, OPERA RULEZZZZ.
Opera? neee Mozilla rulez kdyz uz tak
Firebird, aby bylo úplně jasno ;-)
Opera taky není k zahození... Operu používám na fórum a Mozillu na prohlížení běžnýho webu. Akorát by mě zajímalo, protože mě štve jedna věc: Mozilla, když chci uložit stránky, tak hodí do řádky název souboru. Nevíte, jestli se dá někde nastavit, aby tam házela přímo název stránky jako u IE?