Nepovolený přístup

Ahoj, prosím o radu. Jsem začátečník, ve FrontPage jsem spíchnul jednoduché stránky, zřídil si na webzdarma doménu třetího řádu a přes Frontpage vypublikoval. Jenže prohlížeč mi nechce stránku otevřít s hláškou Nepovolený přístrup s tím, že v kořenovém adresáři nejspíš chybí souboru typu index.html. Jenže já tam tento soubor mám. Je tam jen jeden adresář, v něm jsou obsaženy jednotlivé soubory s nimiž stránka pracuje a mezi nimi i index.html (původně index.htm, ale zkusil jsem ho přejmenovat takto). Všechny soubory jsou samozřejmě malými písmeny, bez diakritiky, misto mezer dolní podtrhnítko...Nevím, jestli příčinou problému není ta okolnost, že jsem to vytvořil a publikoval přes FrontPage, ale nevím co už mám opravit či přetvořit aby se stránka začala zobrazovat Když dám do prohlížeče přímo adresu na tu index.html stránku tak se to normálně otevře a chodí, když tam dám základní adresu, tak je přístup odmítnut. Poraďte prosím, díky. M
Ten index html musí být v rodičovském adresáři tj hned v tom prvním co tam máš po přihlášení
díky, jenže problém je, že já ho mám v rodičovském adresáři. Když se podívám do správce souborů webu, tak tam mám jen jeden adresář, který správce označuje jako rodičovský, v něm je několik souborů a jedním z nich je index.html.....
No a dyť to funguje .. (ta adresa co máš vedle nicku) normálně to nabíhá...
sorry, v mezidobí už jsem chybu našel a opravil, takže proto se to rozchodilo.... díky za snahu pomoci:-) Milan