Vubec nejdou relativni linky... Nic nefunguje

Me to vubec nefunguje.. mam vse spravne a porad misto obrazku se objevuji krizky, po kliknuti na nej je tam chyba soubor nelze nalezt.. FAKT sUpER
a jsi si jist že máš opravdu vše správně?
názvy bez diakritiky a tak?
> FAKT sUpER

v teto souvislosti se hodi pripomenout, ze FAKT sUpER je neco jineho nez fakt super a to je neco jineho nez FAKT SUPER ... aspon v kontextu jmen souboru

ono to tam je sice napsane, ale .... skoda mluvit :(
Přesně

Lidi:
1) nečtou
2) nepřemýšlejí
3) neví co to je FAQ
4) vyhledávání ignorují
5) diskuze ignorují

6) Ale kupodivu e-mail poslat zvládají
tředa rozlišuje se index.htm a Index.htm?
Ano oba to jsou naprosto odlišné názvy :-)))))))) ..
Te je snad na každém hostingu a vždy se najde někdo kdo si to nepřečte
Viz. Steve Krug - Nenuťte uživatele přemýšlet!
Třeba by tu informaci líp strávili, kdyby jim někdo namaloval obrázkové schéma... ;-)
Freya: nejses nahodou v jinym casovym pasmu? protoze ja teda obcas taky ponocuju (protoze musim), ale abych misto spanku resil takovehle diskuse .... no to nevim :-)
Moje časová pásma se den ode dne liší... jednou jdu touhle dobou spát a jindy vstávám. Dneska jsem vstávala v pět :-/
no vidis, freyo, tak muzes stavat treba ve ctyri a budes mit cas udelat tu grafiku pro njs...
A zaplatíš mi ústavní péči, až mi mozkové buňky odumřou nedostatkem spánku? ;-)
Do do prdele kriple!
XXX - ?
XXX - sorry, ale to je drobný fópá, ty tvoje stránky (né, že bych měl sám vynikající, ale ta žlutá, to je výborné namáhadlo očí).
Jestli ses tímhle způsobem (že se zapíšeš do fóra) snažil upozornit na svý stránky, tak říkám -- je to chudý.
No smysl tech stranek moc nechapu...

BTW ten xicht tam, to ses ty? :o)
Jo už jsem pochopil, kdo je tajemný pan XXX. Holt ta neschopnost. Kolik ti může bejt (střílim od oka)... 13 ?
PS: tohle nepatří do fóra Podpora(maximálně do HTML) a taky nevím, co ti tam nešlo. Vše tam totiž, alespoň podle mýho prohlížeče funguje...
Diky vsem, byla chybka v MSIE..
Tohle je snad nejaka diskuze? To neni pro verejnost ale jen pro "nekoho" chtel sem ukazat jak foti digi trust735s a ty stranky sem delal asi 3minuty takze neco jako smysl stranek a ze je to chudy... tak ty zasraný kecy si strčte DO PRDELE!
<HTML>jak to tak ctu, .... chudaci lidi z tveho okoli,musi mit z tebe radost</HTML>
smrt horizontálnímu scrollování...
Neto peerek: no nepřepokládám, že chceš hezky diskutovat, když cituji:

Do do prdele kriple!

Považoval jsem to s tvý strany za diskusi, a tak sem se s tebou bavil podobným způsobem. Pokud se ti to nelíbí, běž jinám, třeba ti jinde pomůžou. Ti všichni, co tu diskutují sem vážili jeden klik myší, ale nevypadá to, že by jim to stálo za to. Buď rozumně diskutuj, a nebo sem takovéhle příspěvky nepiš a ušetříš lidem čas.
? Nerozumim prispevku vyse... usetrim lidem cas a pritom je to stoji jen jeden klik mysi ?Si docela protirecis! Co ty, proc sem pises ty a radis at tu nepisu ja? Si delas zas ze me prdel ne? Znova opakuji nebylo to spatnym skriptem nebylo to malyma ci velkyma pismenama ale chyba na moji strane . spise chyba v IE, preinstaloval sem na jinou verzi a uz to jde OK? Takze prosim o ukonceni vaseho trapneho CHATU!
Nenapsal už někdo ten dříve diskutovaný skript na odfiltrování přiblblých uživatelů? Hodil by se, hodil... :-/