Katalog

Zdarec, prestaly se mi zobrazovat moje stranky v katalogu...Nevite nekdo, cim to muze byt? Mozna je to zpusobeno aktualizaci popisku stranky.
v jakém katalogu?
To jako v katalogu na WZ? A hledal jsi skutečně dobře, třeba se ti jen špatně zobrazuje banner a tvoje stránky jsou až na konci seznamu s přístupy 0.
Mam namysli katalog WZ. Banner se mi zobrazuje a pristupy se pocitaji, ale odkaz se v katalogu nezobrazi. Stalo se to pote, co jsem upravil popisek stranky v katalogu. Konkretne jde o web Leossoft.wz.cz - zkuste ho tam nekde najit...
mozna budes muset chvili pockat, nez se tam po uprave znova objevi
http://wz.cz/katalog.html?typ=search&step=1&slovo=leossoft&kde%5B%5D=subdom

nebo jde o jiny web nez leossoft.wz.cz?
Kdyz ho dam vyhledat pres formular tak se zobrazi, ale kdyz listuju rucne [podle pritupu], neni mozne na nej narazit :(
Ja teda uz fakt nevim. Pri rucnim listovani se na muj odkaz proste narazit neda...:((
neni to tim, ze tam neni tolik pristupu? zobrazi se tam jen prvnich 10 stranek a dalsi uz ne (teda spis neni primy odkaz na tu stranku)
Ja jsem teda hledal az na konci podle nejakych 20ti (tehdy) pristupu a stejne to tam neni...
Zdravím a rád bych věděl, za jak dlouho po založení webu se dá očekávat jeho objevení v katalogu? Zakládal jsem dnes kolem poledne a stále jej nemůžu najít ani pomocí vyhledávacího formuláře, ani ručně... V nastavení mám zaškrtnuto Zobrazit, kdyby se někdo ptal :-)
Tak už jsem tam i tam, pokud je to důsledek něčího zásahu, děkuji :-)