chyba 404 a obrázky

podívala jsem se na svou stranku a je to tam uz normalni az na to ze tam chybí obrázky (formát gif a jpg) a nekdy se tam taky misto stranky objevi chyba 404 co mám dělat ?
jestli chce nekdo videt jak to tam vypada tak adresa je horse-largo.webzdarma.cz předem dík za pomoc
tak tohle mi jaksi hlava nebere... :-) Fakt nechápu, jak v tom kódu může IE něco vidět... :-)

V Mozille tam je akorát bílo a html-body-/body-/html (nepíšu závorky, fórum nezobrazuje tag html).

V IE tam prostě chybí obrázky...nahrála jsi je všechny?

Hele...ta stránka nemá šanci za něco stát, dokud to budeš vyrábět s hračkama od Billa...
no jo no .. . stahovat dreamweaver se mi moc nechce... můj modem nejni nejrychlejší... ještě se v tom pohrabu :o) a kdyz to nepude tak si poridim jiny prográmek na tvoření webu.....
jeden už určitě máš, a kvalitní....jmenuje se Notepad.
Freya: Ne kazdy dokaze psat stranky primo v kodu :-)
Ja osobne doporucuji EditPlus. Sice se tez pise kod, ale ma par uzitecnych vychytavek
uf no ja a psat stranky v kódu ....?..... no to nevim jestli to zmáknu , skusit tto můžu
zkontroluj velikost pismen koncovky v textaku a v nazvu obrazku..
obrazek.GIF nefacha kdyz mas v textaku obrazek.gif

jinac chyba 404 muze byt vyvolana stejne jako to ze nejdou obrazky..odkaz na stranku .HTML .html