Misto na webu

Hi! narazil jsem ted na problem. Chtel jsem na web¨dat asi 30-ti megove video a zijstil jsem, ze ani nevim, kolik mam mista... Muzu si ho nejak zvetsit? Ted mam, tusim, nevim to presne, myslim 20MB... Potreboval bych radove asi 60MB..... Bylo by to mozne asniz bych musel zakladat vlastni ucty? Predem dik za rady, Jirka
Tak to asi těžko.
Jenon pokud to video má nějakou cennou informaci, aby ti admin to místo zvětšil. Ale jak říkám těžko.

Jiná možnost je za místo připlatit (což nevím jestli to jde), nebo přejít na placeý web.

Tomík.
Jojo, taky o tom uvazuju.....
Nechapu, proč tak trváš na 60MB videu, popřemíšlej kolik lidí bude ochotno stahovat tak velký vydeo z www, ja jsem wz naprosto spokojen, ale hostuji i stránky www.topolany.net na jiném free hostingu kde je 500MB diskového, když si dáš trohu práce určitě si najdeš o co se jedná, y principu nechci na stránkách wz propagovat konkurenci ;-)
Ja> jo, ale neni to 60MB video, jde spis o to, ze uz jaksi nedostacovalo misto.. NO kazdopadne uz jsem to vyresil... Jinak ted prave web aktualizuju, takze kdo se chce mrknout muze tak ucinit na http://www.korna.aktualne.cz ale bacha, mozna to dneska nedodelam, takze pevne nervy... Kazdopadne dneska nepojede sekce zabava... neni cas...