Co jste to udělali?!

Chtěl bych se vás zeptat, jak je možný, že jste mi zrušili účet (doménu) a smazali mi celej web?! Reklamu jsem zobrazoval řádně, tak nevidím důvod k tomuto činu! Doufám, že mi to objasníte.

S pozdravem

FortriX

PS:Doménu jsem si už registroval znova.
Jo a za chvili ji zrusi ZASE a tentokrat uz nepude ani zaregistrovat. A nemusis se bat, tady ti nikdo neporadi, ja uz se taky snazim nekolik dni zjistit, proc mi udelali totez. Bez vysledku...
Proč vam nikdo neporadí ? protože už to nikoho nebaví psát to sem desetkrát tejdně do kola.
Mike, a ty si myslíš, že tady pročítám fórum a hledám v těch příspěvkách ten důvod? Nemám na to čas, tak to napíšu znova. Když to píšou tak často, tak to maj aspoň rozeslat na maily nebo to napsat na úvodní stránku WebZdarma. To snad není takový problém, ne?

Přišel jsem o celej web a databázi. Tohle fakt nasare. Ale doufám, že dělaj aspoň nějaký zálohy.
Psát co ? To, že porušuji pravidla přestože tomu tak není ? To, že nezobrazuju reklamu přitom je vidět více než dost ?
Hele mě se každý měsíc blokuje účet, že nezobrazuju reklamu podle tich jejich srač. Přitom jí mám na úvodní stránce a neexistuje možnost jak jí nezobrazit. Už mě s tím *, ale zase je pravda, že je to freehosting, tak co můžu čekat...
Jo free ale kdyby se o to starala banda lidí kteří něco dělají tak by bylo vše úplně jinak. Vidíš že tihle se neobtěžujou ani odpovědět, přestože už je lidí kteří si stěžují na jedno a totéž docela hodně... Tedy ani se jim nedivím, protože odpovědí by museli přiznat pravdu... :-))
No jasný, ale co naděláš... Nejlepší by bylo přejít. Třeba na Pipni.cz - mám tam doménu a je to v poho, ikdyž taky to mělo svý dny...
Sice tam platíš za doménu druhého řádu, ale jinak je to total zdarma. 500Mb prostoru Php Sql, majly, aliasy prostě vše.
brecite hezky, ale zatim tu nevidim nikde o co se jedna konkretne
pokusil jsem se to najit podle emailu ale neuspesne ... takze o co teda konkretne jde?

jinak ja u tohodle fora negarantuji, ze odpovim na vse, kontaktni emaily jsou na strance kontakt
(i kdyz ani na vsechny maily neodpovidam abych byl uplne presny, ale na nektere se fakt nic napsat neda

ps: pipni je super, zrovna jsem pomahal jednomu nasemu (byvalemu) zakaznikovi, ktery uz dal nechce za hosting platit, prevadet jejich domenu na pipni (a nedelam si srandu ;-)
no bodejt byste nasel zaznam podle mejlu kdyz ho nejprve zrusite... jedna(lo) se o dlouhekladivo.borec.cz (a mimochodem, kdybyste cetl aspon nove temata ve forech, vedel byste i o kterou domenu se jedna)...
kladivo: to byla reakce spis na vaseho kolegu, ktery rikal, ze se uz zaregistroval znovu

u vas slo o problem nazyvany jednim slovem jako "skladiste" ... v podminkach to je popsane lepe
Chachacha, tak tady mame zadelano na paradni thread typu "jak poslat admina do hajzlu?" Doufam, ze vas to bavi...