Problém s obrázky

Mám problém s obrázky :
Na mejch stránkách (http://www.mymobile.wz.cz) jsou setříděné obrázky (Odkaz "Tapety", zobrazit kategorii "Ksichtíky") a jediné dva nejdou zobrazit! Přes FTP je však vidím, ale pokud o ně zažádám přes prohlížeč, vždy se vrátí "ERROR 404 : Not Found". Nevim proč to nefunguje.
zkontroluj cestu k tem 2 obrazkum, pozor na to, ze je nutny rozlisovat velikost pismen v nazvech souboru a odkazech
Oni ti soubory tam asi fakt nejsou. Aspoň na webu.
Zkusil bych ty soubory poslat znovu na web. Jinak zkontrolovat cestu nebo velikost písma.

Tomík.
Nejsou pokud se o ně zažádá z prohlížeče, ale přes FTP nebo webové rozhraní tam JSOU! (zkoušel jsem je nahrát několikrát, dokonce jsem počkal na druhej den, jestli nejde o nějaké zpoždění - pořád to samý). A pokud jde o malá či velká písmena, je všechno malejma - jako vždy.
Ještě zkus, jestli jsou obrázky v pořádku. Tj. v grafickém prohlížeči. Pokud jo, tak možná, říkám možná, bude chyba v zabezpečení. Jestli to jde , zkus na chvíli odpojit to tvoje zabezpečení a podívej se co to udělá. Kdyby to bylo stejné, tak zkus ještě ty soubory přejmenovat na jiný název.
Jinak už asi nevím nic.

Tomík.
A nebo přepiš adresy těch obrázků na svuj disk C:/ ... paxe ti zobrazej na 100% :-)))))))
Mike: dobra rada nad zlato :-)

L. Láska: jses-li si 100% jistej, ze mas cesty spravne, pak je to divny, no, zkus je znova nakopirovat