reklama

nevim proc ale na stránkách
http://ef.wz.cz se mi zobrazuje reklama silenym stylem je to muj vlastni system a vyuziva sablony a ja jaksy nechapu ten vas system zobrazovani muzete mi prosim pomoct
sakra ted se ta reklama zase nechce zobrazovat vubec :(
ja nevim co uz mam delat prve se to zobrazuje vsude :(

ted najdenou se to nezobrazuje vubec a to i kdyz mam nastaveno:
<!--WZ-REKLAMA-1.0-->
aha tak uz to zacinam chapat zmena nastaveni se provede po urcity dobe
tak zase nic muze mi prosimvas nekdo rict jak to mam udelat aby se mi ta reklmaa zobrazovala tak jak se ma cili dole mam to v souboru footer.tpl
Přečti si podporu a prohledej fórum...
to sme uz udelal a nic :(
jenom tak mimochodem nebylo by snazsi kdyby se vam v administarci stranke vygeneroval ciste javascript kterej by jsme si jenom vlozili do stranky urcite by to bylo snazsi enz tohle nekonecny odpovidani na tyhle dotazy me by netrvalo ani minutu u tech sablon WZ by s tim mozna neco melo delat ale asi si stejne radsi regnu com domenu vyjde me to lip :)

takze chci se zeptat jestli by to neslo udelat tak ze by mi nekdo sem dal javascrip a ja bych mel po problemech


P.S.: nenadavejte mi hlavne za to ze sem rekl ze si regnu domenu jak znam nektery lidi tak mi hned napisou at si rovnou vypadnu a neopruzuju
uz je to v pohode musel jsem to trochu osulit :)
No kdyz vis, ze se reklama vklada po uploadovani podle nastaveni administrace a v zasade se neodstranuje (leda ze to smazes rucne, nebo znova uploadujes), tak myslim ze cely system snadno pochopis.