Nefunguje registrace domény.

Zdravím marně se snažím zaregistrovat doménu,už třetí den a z různých počítačů.Po přijítí potvrzujícího emailu kliknu na adrsu, kde mám pokračovat a na ní vidím nesmyslné hlášky typu:<Nepovolený obsah pole "subdoména"! Zadejte prosím řetězec složený pouze z písmen a číslic. Využít můžete i pomlčku, ale ne na první pozici.
Taková doména není v nabídce. Hmmm ...>

Prosím o radu doména má tvar 17 písmen.wz.cz
např.testtesttesttestt.wz.cz
mne to funguje, divne
mě to teda taky nefunguje,tak co s tím,nedostanu se ani tam kde by to po mě chtělo nějakyho maila
Spravce serveru je kokot
Mno tak mam uplne stejny problem. Zkousel jsem registraci 2x. Jednou jsem zkusil *@wz.cz a podruhe @wz.cz a nefunguje to. Po obdrzeni emailu, jsem na nasledujici strane uzrel zde jiz jednou zminenou hlasku typu: Takova domena neni v nabidce, hmmm....
Tak co to sakra je?
Mimochodem, tyto dva pokusy nebyly moje posledni. Domenu jsem zkousel registrovat uz nejmene 8x a neustale nic. Mam na tomto serveru uz jeden ucet registrovany, ale neustale se setkavam s nejakymi problemy. Nevim.
Stara se o tento server vubec nekdy nekdo?
Ja doufam, ze jo....
...ale panove, zkuste to jeste trochu lip.
Moc diky....
Dříve jsem testoval freehostingové servery a mezi nimi i tento. Vaše podněty mě to donutily udělat znovu, ALE
všechno se podařilo úspěšně dokončit.
Opravdu nevím, bu'd dochází k výpadku registračního robota (nebo db nebo serveru) a nebo je chyba na straně klienta, nevím, zda je potřeba aktivovat Cookie nebo SSL, ale jelo mi to 100% pouze při jejich aktivaci.

PS: Někdy se stává, že je již adresa registrovaná, ale chybou se stane, že na to nepříjde při prvních krocích registrace, ale až při dokončení.

PS2: Zkuste jiné jméno, jiné heslo a jiný mail!
Dříve jsem testoval freehostingové servery a mezi nimi i tento. Vaše podněty mě to donutily udělat znovu, ALE
všechno se podařilo úspěšně dokončit.
Opravdu nevím, bu'd dochází k výpadku registračního robota (nebo db nebo serveru) a nebo je chyba na straně klienta, nevím, zda je potřeba aktivovat Cookie nebo SSL, ale jelo mi to 100% pouze při jejich aktivaci.

PS: Někdy se stává, že je již adresa registrovaná, ale chybou se stane, že na to nepříjde při prvních krocích registrace, ale až při dokončení.

PS2: Zkuste jiné jméno, jiné heslo a jiný mail a odešlete potvrzovací e-mail nejpozději do 2dnů