nejde se zaregistrovat

Zaregistroval jsem se az po krok kdy me to poslalo kontrolni email kde bylo napsane " pokracujte na teto adrese : ..........." a kdyz na to kliknu tak se mi otevre jen stranka s upozornenim na chybu 403
No mám stejnej problém......
Nápodobně mám dva registrační maily na stejnou doménu registrovanou 10 minut po sobě (což by ani nemělo jít). Registraci z mailu nedokončím ani u jedné.
a je nas vic, prosim, prosim, podivejte se na to a vyreste....
hele.... mě to dělá to samý :-)
neuverite.....

.. me taky...
ono ted nejde ani prihlasovani... Predelava se to, ti vsimavejsi zajiste postrehli, ze zmenila verze apache zpet na 2.0.48
Stejnej problém jsem měl, dokud asi nevypršela ta tříhodinová lhůta na potvrzení a tak mi to pro změnu už načetlo stránku... jenže na ní je napsaný že:

Při zpracování došlo k těmto chybám:

- Nepovolený obsah pole "subdoména"! Zadejte prosím řetězec složený pouze z písmen a číslic. Využít můžete i pomlčku, ale ne na první pozici.
- Taková doména není v nabídce. Hmmm ...!

Hmm... tak to mám registrovat znovu a zase skončit nefunkčním odkazem?
Kamil >> Přesně tímhle jsem to vyřešila. Prostě jsem si z těch hlodů nic nedělala a zkusila jsem to znova. Voila, nový účet je na světě...
No jo, už se podařilo :-))
podařilo? to jste machři, mě to hází chybu hned, jak zadám mailovku.... kurňa, dva dny se snažím... a nic... alespoň že to už dává jinou chybu...
Tak já už fakt nevím,jak se vám to všem povedlo,už týden mi to hlásí tu kravinu o subdoméně,jestli teda někdo víte co s tím,tak prosím o podrobný popis,jsem jen blbá blondyna.Diky.