Nejde přihlásit

Nemůžu se přihlásit přez www, píše mi to špatný jméno nebo heslo, co s tim ? Obojí mám 100% správně
Jsem na tom stejně. Nejde to přes www rozhrani, stejně tak jako přez
http://WebFtp.cz. Ale je to lepší, včera jsem se ještě nedostal ani na tohle fórum.
Ani na jedny z mych stranek se take pres www rozhrani nedostanu. (A uz bych to dost potreboval...)
Stejný problém, prý špatné heslo, což je pitomost :((
Už od včerejšího večera se nemůžu přihlásit na webové rozhraní. Ftp mi funguje, takže heslo zadávám dobře. Mám účet na ---.aktualne.cz
stejne, dokonce jsem si ted heslo zmenil a proste nejede
protoze jsme lamy a nectem si maily, co nedavno dosly. ja je tu nemam, ale bude tam napsano, ze se loguje:
pres www klasika
neco.webzdarma.cz (nebo co mate) - tohle mi jede normal
pres ftp
ftp.neco.webzdarma.cz !

kdyby to porad blblo, kouknete si do posty.
Tak to jsi asi jedinej.
Opravdu to nejde přes FTP . Ale na jeden můj web se dostanu normálně a na druhý ne.Hlásí špatné heslo.Oba weby jsou při tom *.wz.cz
mam ten samy problem, vcera jsem se nemohla vubec dostat na webzdarma a dneska mi to pise spatne heslo, pritom ho zadavam dobre
Stejný problém jako ostatní!Nemohu se přihlásit přes www rozhraní:( Přes FTP v pohodě.
!

Heslo u ftp klienta neodpovídá přihlašování přes web.

správná hesla fungují přes ftp připojení (ftp.vasestranka.neco.neco)
ale nefunguje www rozhraní. Když se změní z www heslo, přestane fungovat ftp a funguje jen www!

Něco s tím už UDĚLEJTE !
NEJDE TO ! ani FTP ani WWW... nic !
ftp server neni zadny ftp.neco.wz.cz... je STEJNY jako username, tedy neco.wz.cz, ackoliv na tom nejspis nezalezi