ftp

mam taky problem nomozem sa pripojit na ftp cez webove rozhranie mi to ide ale cez ftp klienta alebo windows comander m to vypise chybu "login incorrect" a pritom mam meno pouzivatela a heslo spravne napisane...
a pripojujes se pres.... ftp.JMENO.wz.cz ?
Mně to taky nejde přes webový rozhraní, píše mi to chybné heslo, ale přes ftp klienta se tam se stejným heslem dostanu .. ? Navíc už vůbec nevidím své stránky v katalogu, přitom běží, reklama se zobrazuje, přístupy jsou slušný ?
Včera jsem si zaregistroval stranky a nemohu se přihlásit přes FTP. Přes WEB se k účtu bez problémů přihlásím. Díky za odpověď
no ano mam to vsetko dobre nastaven cez wb rozhranie mi to ide ale cez klienta nie a pritom to mam vsetko dobre nastaven a pise mi to chyba "login incorrect"
Bez toho ftp. Prostě jen tvoje adresa jmeno.wz.cz.

login incorrect >> chybně zadaný login. Zkontroluj, jestli tam nemáš překlep.

Tomík.
mám stejný problém, zkusil jsem několik ftp klientů, včetně řádkového, ale stále login incorrect
no tak taky přihodím hlášku o login incorect, ať se to třebas taky někdy někam pohne...
btw. nebo je už někde napsaný co s tím?
login incorect
<HTML>pouzivas spravnou adresu ftp serveru? (totez jako uziv. jmeno)
to aby to clovek psal porad dokola :(</HTML>
používám, a už mi to funguje. Ale hned po registaci to nefungovalo, cca tak 12 hodin. Teď už je to ok.