nefunguje správa souborů?

Právě jsem si zde založil účet, a kdykoli kliknu na správu souborů, dostanu se zpátky na přihlašovací stránku s políčky pro jméno a heslo. Co s tím? Díky
Mám ten samej problém, jako Dadel. Maximálně mi to ještě vyhodí hlášku o chybným loginu. Pročetl jsem tady kde co, ale nikde jsem nenalezl oficiální vyjádření co s tím? Prosím dejte vědět!
mám ten samej probl, nemůžu se přihlásit ani do svýho loginu, vždycky mi to vyhodí, že jsem zadal špatný heslo. ale nemůžu se připojit ani přes ftp, kde mám heslo konstantně uložený takže? whats up?
I já mám stejný problém s heslem a přihlašováním. Dokonce jsem zkusil volbu, že jsem heslo "zapomněl" a udělal jsem si nové. S novým heslem už jsem se tam dostal, ale políčko správce souborů mě hodilo zpátky na logovací obrazovku! Při dalším zadání už nové heslo nefungovalo! (Nemusím snad dodávat, že ani to staré.) FTP přístup mi taky nejede. Asi se na to vykašlu a půjdu zpátky na FortuneCity - tam sice dávají asi 20x víc reklam, ale takovéhle pitomé problémy k nas*ání jsem tam ještě nezaregistroval!
Nápodobně, heslo nefunguje, nechám si poslat nové, pak se přihlásím, při změně mi nahlasí že staré je špatně ( a to má pár minut...) a prostě ho nezměním. To si asi budu muset pokaždé nechat poslat nové heslo..... No a na mailu mi hlásí tu pitomost že tam chybí index.html , takže se do něj nedostanu.A tak je to už od včera, začínám toho mít plné zuby a webzdarma stále mlčí....!
<HTML>asi takhle: pokud nenapisete nic konkretniho (login, heslo na vyzkouseni do e-mailu), misto toho pridate neco o kretenech s webzdarma, tak urcite necekejte, ze se nekdo pretrhne aby vam pomohl

mne to funguje, pokud vam ne, napiste mi na mira@webzdarma.cz (pokud mozno slusne, ostatni maily mazu)</HTML>
V IE mi to vcera dalalo taky ale Mozilla byla v klidu. Dnes nevim.
Taky ten samý problém.Změnil jsem i heslo a pořád nic.Přes web.rozhraní se tam dostanu, ale přes ftp nic.Vidím že nejsem sám, co se s tím bude dít?
Zdravím,

tostejné, nemůžu se dostat na FTP už třetí den . . .
vůbec mi už nejde 3.den FTP a aktualizovat web .. už ani ten druhý co mi aspoň šel už sem z toho zoufalej PROČ SE TADY K TOMU NIKDO PROBUH NEVYJÁDŘÍ Z WZ.CZ ASPON aby sme věděli vocegou
No, když vám nejde FTP, jde vám aspoň přihlášení tady na WZ? Jestli jo, je tu docela dobrý správce souborů, který v nouzové situaci vcelku postačí...
Mam stejny problem uz dva dny :-( jakmile na spravce souboru kliknu, jsem opet na prihlasovaci strance...
Ten isty problem. Nastastie cez Operu to ide 8)
Problem vyzera byt len pri pripajani cez IE.
To samé.Help.
Zdravim
Uz mi to nejde ani cez Operu a pred hodinou to slo.
Posielal som aj mail na podporu, ale ziadna odpoved.
Pomoze nam s tym uz niekto please.

dakujeeem :)
Čauky! Ten samý problém - zjištěn dnes odpoledne a trvá dosud (23:25):

přes ftp to hlásí: 530 login incorrect (nic jsem v přihlašování neměnil, přihlašuji se přes ftp.webzdarma.cz)

přes web rozhraní mě to po zadání hesla háže zpět.


Díky za pomoc!
Mein Gott! Jde vubec neco tady cist? Precti si ze:

1. u FTP klienta si zmeni server na stejny jako mas nazev usera.....
tedy "neco"."nazev serveru kde to je".cz
2. user je jako FTP
3 heslo...tve heslo pristupu


Nemuzu si pomoct, mam tady toho vic, ale nemam ani jeden z problemu zde popisovanych. Staci CIST. To jest louskat takovy ty hnusny zakrouceny cary. Uci se to obvykle v prvni tride ZS. Aspon teda u nas.
kokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokotikokoti to je celý webzdarma
PARDON kustik to prekypelo ale mohli by ste naozaj urobit
PARDON PARDON ale je tu kopu nahnevanich ludi
Omlouvám se s tím ftp - chyba na mé straně!:-) Výpadek už je také pryč, takže vše funguje, jak má...
Cauky, měl jsem ten samý problém s přihlášením do správce souborů přes web pomocí IE.
zkusil jsem následující postup a ono mi to funguje...

www.wz.cz
zaloguju se dostanu se v pohodě do správy souborů

přes přímé odkazy na administraci hlásí chybné heslo nebo mě to háže zpět...

zkuste přihlášení přímo z www.wz.cz
Tak jsem asi někoho naprudil a ted uz mi to zase nefunguje...

sorry za marné naděje ...sou mi věci...
přesně to se mi děje taky, co s tím? haloooooo, poradí někdo, nebo je průšvih se serverem?
já taky nevim co mam dělat. Chci si prostě jenom udělat stránky v offline a pak to jenom přetáhnout do svých stránek. Jsem zvyklej, že to jenom vložim a ono se to načte a vloží do serveru. Co s tím?
srry za tento dotaz ale když už sem tu lezl :)))
mam stejnej dotaz jak ostatní a to proč nejde ten správce souboru ...
vím že to opravíte ..ste profíci ..ale kdy ať zhruba víme :)
good luck
Abe