Kde jsou naše weby???

Celkem by mě zajímalo, proč se mi dneska smazal web jezisek.kvalitne.cz ??? a i muj osobní web, kde nemam nic jiného než informace o mě a reklamu webu zdarma. Návštěvnost 30 denně a dneska jako by fí do větru, všechno pryč :( Už mě vyhodily i z většiny vyhledavačů, kde jsem byl zaregistrovanej, zas spousta zbytečný práce navíc :((( Ještě někomu se to stalo??
<HTML>Thu Apr 3 15:49:17 2003 jezisek.kvalitne.cz spojovani uctu, skladiste

uff, vazne me stvete, prectete si ty pravidla a pak tu kricte</HTML>
A mas to:-D)).
Tak jo, už to vidim taky ..... fajn
Podle mě je to pravidlo docela přísné...
KDyž tam někdo má 20mb a nevede k nim link, tak není problém, ale když tam má někdo dva gify navíc, ke kterým nevede link, tak to naštve.
Mě se to osobně rovněž stalo - předělával jsem design, ale jaksi jsem zapoměl smazat ten původní, ke kterému samozřejmně linky nevedly...ALe moje blbost;)
X:
tvůj komentář mě trochu vyděsil, chceš říct že ti byl smazán web kvůli pár obrázkům na které nevedl odkaz? omg tak to je fakt přísný

taky jsem předělával design a staré obrázky jsem nemazal a nechal je tam, opravdu to vadí?

Já jsem s WZ spokojen a nechci nijak porušovat ty podmínky, pokud to teda dělám tak neúmyslně....stačí říct a já to pročistím
>Podle mě je to pravidlo docela přísné...
>KDyž tam někdo má 20mb a nevede k nim link, tak není problém, ale když
>tam má někdo dva gify navíc, ke kterým nevede link, tak to naštve.
>Mě se to osobně rovněž stalo - předělával jsem design, ale jaksi jsem
>zapoměl smazat ten původní, ke kterému samozřejmně linky
>nevedly...ALe moje blbost;)

tro zamena ze kdyz si vytvorim sekci admin ke ktere nepovedou zadne linky
tak porusim podminky???
a co teba logovaci soubory ktem taky zadne linky nevedou?
a treba priprava noveho vzhledu stranek či priprava novich veci (testovani funkcnosti)?
bylo by to poruseni podminek??????i???
blast:
Barakuda:

Hele, nechci Vás vystašit, je možné, že jsem tam měl nějaký soubor (o kterém jsem neměl BTW ani potuchy). Ale raději si opravdu dejte pryč to, co tam nemá co dělat...
Ohledně admina - to je taky dost divný, to by se nemělo mazat...
Já myslím, že ti nikdo nesmaže web, když tam budeš mít jen nějaký soubor navíc. Mám dokonce pocit že se dá velice těžko vysledovat, které soubry jsou potřebné a které nikoliv. Například se může link sestavovat pomocí PHP a databáze. Třeba v případě galerie, kdy jména obrázků jsou uložena v databázi.
jstli tomu dobre rozumim tak konstrukce webu tipu:
""
index.php
knihovny/*.inc
data/*.dat
.htacces
.htpassword

download/ *.zip
.htacces
.htpassword

kde soubor index.php a par dalsich php skriptu se bude starat o zvobrazeni stranky a o jeji funkcnost""
je zakazana neb admin nemuze procitat nekolik tisic skriptu (tezko jde na to napsat umnela inteligence) aby zjistil ze se z ucitim souborem pracuje vramci skriptu nebo to slouzi pouzue jako skladiste dat. to by se z oho musel zblaznit.
Chovejte se lidi slusne a nikdo vam nic nesmaze! Ja si myslim, ze je to vsem snad jasne ne. vzdyt to taky kontroluje clovek.

Navic ten clovek muze nahlednout do systemovych logu a zjistit. ze nektere soubory stahujes jen FTP protokolem = skladiste.

nebo muze zjistit, ze pulka webu je pod jinou adresou = spojovani webu.

Ja mam na webu 2 ucty a jeste mi nikdo nic nesmazal.
<HTML>jen tak pro uvedeni do kontextu, uplynuly tyden jsem (skoro by se to tak dalo rict) premlouval asi 10-20 lidi, co maji na ruznych uctech pospojovano od 300-1000MB, aby si to presunuli jinam, ze pokud to neudelaji, ze jim to opravdu smazeme (pravda, to nebyly ucty s warezem, s tim bych se vubec nezabyval a mazal okamzite)</HTML>
NO já netvrdim, že je to snadné ;), ale pokud tam někdo má soubor adobephotoshop6full.exe tak to asi opravdu není správné (a není na něj link, jinak by to byl warez.

Ohledně těch 1gb - njn, když už jejich dowloady musí mít 1gb... :rolleyes:
Tak co takhle udelat treba za kazdejch 50MB 100Kc na rok nebo tak nejak. 50MB by zustalo jako zaklad..........i kdyz tohle je freeweb (bohudiky za to) a tohle sem mozna nepatri.......
X:
No, není náhodou jedna kopie zakoupeného softwaru legální??? Proč by adobephotoshop6full.exe muselo být nelegální? A navíc, když k němu nevede odkaz?

Jinak se musim přiznat, že jsem měl pár účtů spojených, ale taky to bylo tak, že na jednom jsem měl vtipy, na druhém zas stránky bundů a tak. Jinak mě nikdo předem nevaroval a byly mi smáznuty komplet všechny weby a to i ty, kde jsem opravdu neporušil žádnou podmínku.
<HTML>my ale nemusime resit, jestli to je legalni nebo ne, kazdopadne je to zakazane v nasich podminkach takze ....</HTML>
Ježuh:

Njn, ale to se myslí tak, odkud si to kdokoli nemůže stáhnout - to potom už není jedna kopie...

>...., kazdopadne je to zakazane v nasich podminkach takze ....
ahoj admine planuji vybudovat novou kostrukci ¨webu typu

jstli tomu dobre rozumim tak konstrukce webu tipu:
""
index.php
knihovny/*.inc
data/*.dat
.htacces
.htpassword

download/ *.zip
.htacces
.htpassword

kde soubor index.php a par dalsich php skriptu se bude starat o zvobrazeni stranky a o jeji funkcnost""

je tento postup možný?

ja vim ze uz jsem to tu jedou rikal ale nikdo mi neodpovedel

taky mam dotaz ne kterej mi nikdo nic nerek
a to kdyz budu mit na uctu nejakou sekci v priprave (testovani na serveru)
z duvodu rozdilu¨mezi provozem na lokale a na serveru) jestli tim porusim nejake podminky??????
U mě teda šlo o to spojování účtů, žádněj program a to aď legální, tak nelegální jsem tam neměl. To k vysvětlení a na obranu webmastra, že mi nesmazal web díky souborům, které nebyly propojené. Ikdyž by mě to taky zajímalo, protože mam třeba wap a wapové stránky nejsou přístupné klasicky.
sorry, ne webmastra, ale Admina
...doopravdy...nejdřív bych rád řekl, jak jsem štastný, že existují lidé, kteří dohlíží na pravidla...je to doopravdy skvělé...kupříkladu http://school.webz.cz/ ...hmmm...ale ať přemýšlím, jak přemýšlím, ... nevím, co komu mohlo tady vadit... reklama se zobrazovala...nebyl tam jediný soubor, který by nebyl použit, během posledního měsíce se tam reklamy také zobrazovaly (a dost-krát), byl to jeden jediný web (50MB)...a nic, co by bylo s rozporem se zákony v ČR tam stoprocentně nebylo...

Celý ftip tohodle webu byl v tom, že studenti dávali práce na web a jiní si je mohli stáhnout...a řeknu Vám neni nic lepšího, když už konečně tento web funguje - má už co nabídnout, ho smazat... DOOPRAVDY DĚKUJI...

...ale adminovi bych rád vyřídil, že by si měl nejdřív pořádně prohlédnout vše, co se chystá smazat...a že pomocné datové soubory, které používají php scripty nejsou soubory, které by si tam snad někdo chtěl ukládat...

...podobně dopadl web http://ree.aktualne.cz/

Zajímalo by mě co admina na mých stránkách tolika rozčilovalo...že mi smazal všechny...jenom bych rád věřil, že ty ostatní weby byli smazány, protože to bylo správné...ale abych řekl pravdu - nechce se mi tomu věřit, když například http://ree.aktualne.cz/ jste mi už smazali po druhé, ovšem minule Vám spadl celý server, tak sem to pochopil...
Cha tak už je to tak tejden co my 100lidí píše že na mí stránce nejde nic stáhnout je pravda že jsem mněl spojení weby asi 4 weby což je 200MB já jsem nechtěl mít žádné problémy s Adminem ale přiznám že jsem pravi´dla tohoto SERVERU ani neviďel ale moje chyba dík že jsi mi jeden web nechal tam byly LOGA a to je vlastě všechno ale nic ale aspoň jsem se ponaučil každopádně ADMINE za 2 tejdny už budu mít placenou domenu jo a skouska.webzdarma.cz nebyla moje sice byl anpsáná na můj email ale stratil jsem nad nim kontrolu nikdo mu musel říct heslo ale odkazy zůstaly ale chtěl jsem se zeptat kdyby jsem mněl placenou domenu na www.pipni.cz a u tebe jsi udělám uložiště pouze 1 web s 50 MB bude to porušení podmínek ? odpověz .
<HTML>> ale chtěl jsem se zeptat kdyby jsem mněl placenou domenu na
> www.pipni.cz a u tebe jsi udělám uložiště pouze 1 web s 50 MB
> bude to porušení podmínek ?

jisteze
hodne stesti na pipni</HTML>
Zajímalo by mě opravdu jak dát odkaz na stránce na jinej web v síti webzdarma (třeba v rámci výměnné reklamy nebo jako reference webů, které jsem dělal) aniž by mi byl smazán. Děkuju
Na pipni.cz si moc nepolepsis. Je tam sice 500MB (dříve jen 250MB), ale přenosy dat jen 5GB/měsic což je jako kdyby jsi měl doma HDD, na který bys neměl přístup a ležel by ti na poličce v pokoji.