Ja uz opravdu nevim jak na tu reklamu

Zdravim, prosim o radu.
pokud mozno asi od nejakeho spravce odtud, rozchodil jsem uz asi 3 diskuzni fora na wz.cz. Ted se snazim kamaradovi to same forum na unas.cz a porad mi to cpe reklamu snad vsude, samozrejme i do config.php atd. tim samozrejme to totalne znefunkcni.
Mam nastavenu cestu k index.php a cpe mi to vsude okolo reklamu jen snad ne do index.php.
Reklamu mam nastavenou na uvodni stranku nahoru.
Nevim co s tim.
Nebo mi reknete jak ma byt spravne nastavenou cestu k souboru, nebo jestli to tam nedavat vubec.
Dekuji
Uz jsem to vyresil, zaregistroval jsem to na wz.cz a tam to slape bez problemu. Takze v tom mate trochu nekde problemek.
Kritický problém. Čerstvě jsem se zaregistroval, protože starý účet mi byl z neobjasněných příčin za běhu skriptu smazán. Problém je, že na nových stránkách se mi vůbec nikam nevkládá reklama, ať udělám s nastavením cokoliv. Je mi jasné, že to povede automaticky ke zrušení účtu a nemůžu s tím prakticky nic udělat. Zkoušel jsem i různé názvy a přípony souborů, vše malými písmeny. Nic nepomohlo.
No, jestli ses zaregistroval čerstvě, nějakou dobu počkej - většinou trvá pár hodin, než se tam ta reklama začne vkládat...