Nelze se dostat do "správce souorů"... Help!

Mohl by mi prosím někdo pomoct? Když se lognu na WZ, všechno výborně klape.. pak cvaknu na "správce souborů" a místo aby mě to hodilo do správce souborů, dostanu se na obrazovku, kde se mám znovu přihlásit... Co s tím?
Mě to taky nejde a je to to samé jako u tebe! Už několik dní! A potřeboval bych na ty stránky do 13.2 něco dát!
Tak to jsem na tom stejne. Docela dulezitou vec se snazim poslat 300 km dal nez jsem ted ja, cekaji na to a ja tvrdnu u netu a premyslim jak to udelat. Tak to je presne to, co od teto sluzby necekam, sakra. Proc neexistuje neco, na co je spoleh?
tak po dvou dnech fungovani a meho nadseni spravce souboru opet nefachci :-((( asi budu muset vazne zmenit server, chjo
Já se vůbec nemůžu přihlásit z domova. Ze školy to jde, ale když se přihlašuju z domova, nejde to. Neví někdo, co s tím dělat? Díky
Přesně tak, stejný problém, mezitím se mi to ještě hlásí nějaký bezpečnostní hlášení.
Jsem tu dnes poprvé, tak nevím, jestli jsem si vybral dobře...:(
mě to taky nejede přes wincommandera se prostě přes FTP nedostanu, taky od minulýho týdne kruci fix
Potvrzuju, nejde se dostat do spravce souboru, ac prihlasit se muzu. Zase to hodi na prihlaseni.
Takže to vypadá na rozšířenej problém... Nemělo by se to někomu nahlásit? Myslím tím někumu kompetentnímu k opravení :)
Už jsem to nahlásal mailem! Smad s tím něco provedou!
<HTML>IMHO cookies?</HTML>
Master: imho taky
tak se mi nyní ulevilo,protože tady už 4 dny zuřím, kde to pořád vorám, a ono to není mnou. Potvrzuji. Nejde se dostat do správce souborů. Háže to znova a znova na přihlášení .....
Jak uz jsem psal jinde.. proxy server
vidim tady vsude stejny problem - nelze se dostat do spravce souboru. ale reseni nebo rada zadna....

prosim jestli nekdo vite jak na to, poradte. potrebuji nutne aktualizovat, a ftp nemohu pouzit.
dik
To je zajimavy me to funguje
Mam ten samej problem už asi týden my nefunguje správce.
<HTML>Tem z vas kterym to nejde tedy radim: jelikoz jste jiste pripojeni pres proxy server bude potreba toto proxy nastavit tak, aby spravne propoustelo potrebna data... vice u spravce site :)))</HTML>
Aaale, uz to tu mame zase (1:11pm GMT+10):

/home/web/admin.wz.czuh oh

Precejenom bych radeji pracoval se spravcem souboru, nez s touhle blbou hlaskou :o) Zde veskole mam ftp zakazany ... Mno koukam ze se opet budu nudit ....
Vždycky do šlo, ale teď to nejde. Zvláštní, velmi zvláštní. Mrkněte se na zdroják, ten odkaz správce souborů vypadá trochu divně, motá se tam změt nic neříkajících čísliček a písmenek.
Taky jsem koukala na zdroják, je tam něco zapeklitýho... :/
já sem z toho taky vedle ze školy jo ale z domova ani ťuk!
Jo jo mě to taky nešlo,ale pak jsem na to přizvala tátu a ten to nějak vyfachčil :).Prostě jsme po přihlášení to nechali najet uplně až to tam hlásilo 'Hotovo' a pak to šlo :o)
ať dělám co dělám, stejně mi to nejde.....může být problém v tom, že přistupuji přes firewall a proxy?
Rhina: ne ze muze.., v tom JE ten problem