Dělá tu s tím vůbec někdo něco?

Je tady někdo z adminů, že by třeba zpravili toho Správce souborů? Fakt bych rád něco udělal na svých stránkách nebo se k nim ještě vůbec někdy dostal...
Nikoho nezajímají problémy obyčejných uživatelů? To jsem si nemyslel...
asi své stránky brzo přesunu někam jinam, když tady na nás všichni prděj...., jenže já se k nim ani nedostanu, když nefunguje ten správce souborů!
To je právě to. Já mám sice doma ty stránky na kompu, ale kdo ví, jak dlouho jsem to tam neupgradoval. Je to na pytel...asi jeli všichni na dovolenou nebo co. Ani blbá odpověď tu není, co s tím je...
tak to nahraj pres FTP ne? Navic je to rychlejsi a přehlednější..
A upgradovat stranky až na serveru..to je dost velka blbost!
<HTML>me funguje normalne a kdyz nereknete co vam na tom presne nejde nic se s tim neudela protoze se nevi s cim...</HTML>
<HTML>Tyweee Damito troska demence? To ze ti admin neodpovi do 5 minut tak tady na to sere?

Lidi vzpamatujte se troska ... :o(. Todle je fakt na hlavu ... klidne se prestehuj tim lepe zbyde vice mista pro ostatni uzivatele mt, admin souboru faka

Lukasik</HTML>
Myslím, že tu všichni naprosto přesně řekli, co tu nefunguje. Když se klikne na správce souborů, tak najede přihlašovací okno a přes něj soubory nenahraju na web. A já to přes ftp nemůžu nahrát, přestože bych chtěl. Nepustí mě to přes bránu. Takže by bylo vhodné s tím něco udělat. Už to nejede 3 dny. To je si myslím dost, ne?
Taky mi to nejde - přes http se ke správě souborů nedostanu, hodí mě to na login-page a pak na úvod. Bohužel proxy mě ven přes ftp nepustí, tak http byla jediná možnost :-( Docela by to zas mohlo fungovat ...
DAdamito> Pokud máš možnost použít FTP, zkus to. Mělo by to jít.
Stejný problém jsem míval dost často i já, i když dneska mi to na mé adrese funguje celý den. Tak jsem si prostě naloudoval do adresáře svého PHP správce souborů. Sice jsem si tím snížil zabezpečení, protože to tam taham přes HTTP a pouze přes heslo v hlavičce, ale funguje mi to prakticky bez potíží. (Já se totiž z některých míst nemůžu přes FTP připojovat, takže jsem na websprávce odkázaný.)
Kdybys měl o mého primitivního správce souborů zájem, dej vědět na email. V Opeře funguje pěkně. Ale není stavěný pro Internet exploder.
To Lukasik: Vidim, ze jsi se stal moderatorem, ale davat to zrovna tobe mi prijde dost nestastne.. Sve rozhorceni jsi mohl dat najevo i jinak, Ty VULGARE!