Problémy s reklamou

Nastavení vůbec nereaguje na změnu umístění reklamy.
Původně jsem ji měl v horní části, ale pak jsem to změnil, kvůli
celkovému pocity ze stránek, nastalo to, že můj banner z
půli překryl reklamu, která je stále nahoře...
Nevíte co s tím?
www.cashfiesta.wz.cz
kdyz menis pozici reklamy - horni /dolní
musis si to v administraci nastavit...a pak vsechny soubory nahrat znova na WZ..
nebo vsechny reklamy rucne odstranit v administraci
Umístil jsem stránky na WZ a na první stránku (hlavni.htm)
jsem umístil reklamu,ale ta se pak namačkala na každou další
stránku dolů.Jak se toho mám zbavit?
<HTML>musis je nahrat ( ty soubory ) znovu sama se ti ta reklama neodstrani.. priste musis nejprve nastavit kde ji chces a pak nahrat soubory</HTML>
No jo, ale já dělám nové stránky a ať dělám, co dělám, tak se reklama nezobrazuje. Že musím nejdřív nastavit reklamu a pak nahrát soubor, to už vím, poslední hodinu nedělám nic jiného a reklama na stránce stejně není. Na konec stránky (před </body>) jsem dala tenhle tag: <!--WZ-REKLAMA-1.0IK--> co dělám špatně? dík
Počkej nějakou hodinku - chvíli to trvá, než WZ stihne do stránky na tvém účtu vložit kód reklamy...
Aha, díky moc...
Tak jsem nějak mimo, už je sobota večer a reklama tam pořád není. Zdá se mi, že to trvá už nějak dlouho...
Taky mám menší problém s reklamou
dle popisu v nastavení reklamy se musí po změně soubory přehrát, aby se změna projevila a u nepřehraných souborů se to projevit nemá. toho jsem chtěl využít k tomu, že se mi reklama bude zobrazovat v každém souboru dole, vyjma souborů index a banner (používám rámy). přesto, že jsem přepnul nastavení do každého souboru, přehrál všechny soubory, pak přepnul do jednoho souboru, přehrál index s bannerem a zpět přepnul do všech souborů (pak už jsem přehrál nějaký soubor, mimo indexu a banneru) stejně se pak reklama později začala objevovat i v nepřehraných souborech, tedy i v indexu a banneru.
Možná by bylo dobré v nastavení udělat i variantu reklama v každém souboru dole vyjma několika souborů (v mém případě index.html a banner.html)
JR
a co když se mi ta reklama nechce vytvořit vůbec? ani při zaškrtnutí jedné z variant žádné změny, prostě žádná reklama nikde
ja to vyresil zcela jednoduse. Na wz mam dalsi stranky a ty bezi s reklamou normalne. Tak jsem z nich chnapnul ten reklamni kod a nasypal do novych tam co ma byt(nahore na titulni strane). A mam klid. Pred tim jsem cekal dva dny a reklama nikde, sama tam nevlitla a ani po vlozeni toho jednoducheho radecku se nic nezmenilo. Takze takhle se to da take udelat. A vcelku se da ten reklamni kod sebrat z jakychkoli stranek na wz.

VaKu
<HTML>to je sice mozne ale tim se docili pouze vizualnimu zobrazeni nic vic...
Robot refreshuje reklamu s jinym id ktere prislusi jinemu uzivateli a ne tem strankam ktere pouzivaji id s reklamou nekoho jineho... pak to bude brano jako pocet pristupu 0 a web bude smazan..tak se potom nedivte az se to stane</HTML>
zdravim moderatora, a jak dlouho to teda trva nez se ta reklama zacne zobrazovat ? nerad bych se dockal toho ze me smaze nekdo stranky protoze pristup nula. mam to tam od pondeli nebo utery a porad nic ? dik za reply
Dobre. Tak tedy ja to smaznu a dam jen tak bez reklamy. Ale jsem zvedavy do kdy to pobezi. A verte, ze dosud jsem zde nenadaval ani nehanel. Ale pokud mi bude web smaznut tak zacnu. Protoze robot funguje jen obcas a jeste vselijak. Nestalo by za uvahu moci si vygenerovat kod rovnou a vlozit rucne?
<HTML>ok, udelame to jinak, tem z vas kterym se tam reklama nevklada poslete mi email s uziv. jmenem/heslem a kde tu reklamu chcete.. nechte proto sve stranky nahrane na serveru at je kam ji vlozit...

<a href="mailto:master@webzdarma.cz">master@webzdarma.cz</a></HTML>
Tak jsem asi problem vyresil. Nasel jsem zalohu predchozi verze webu a tam jsem reklamu daval do souboru. Tak jsem ten kod okopiroval a nacpal na misto. Doufam, ze je to aspon takhle spravne. ID snad zustava a je urcovano adresou webu (pkf.euweb.cz). Takze doufam, ze uz je to aspon takhle napraveno. Dik
VaKu