Nemůžu vymazat soubory z adminu!

Zdarec! Mám nahraný soubory v adminu, ale nemůžu je vymazat, ani přepsat. Byly napsaný a uložený s háčkama, místo kterých po uložení vznikly jakýsi značky. Tyto soubory byly problémem, proč mi stránka nejela, a teď se jich potřebuju zbavit a přehrát je novými, ale nejde to. Co s tím?Dík za radu.
Tak zkus FTP, nebo ukecat Míru aby ten soubor vymazal.

Tomík.
Ahoj , já sem měl stejnej problém , ale nakonec jsem si poradil.
Takže, pokud to je ve vytvořenym souboru , nebo ve vytvořenym adresáři , tak na ten adresář či soubor klikni , a vymaž to co tam máš .
určitě to funguje.
Hele , já mám ale zase taky něakej problém , já jsem si vytvořil internetovou stránku a nevim , jak tam dostat odkazy .
Webzdarma mi píše pořád , abych si překontroloval jestli jsem to napsal
správně .
Čau a diky ,když mi odpovíš na email:jamesbonnt007@seznam.cz
Jo díkec, já to vyzkouším. Už se mě tam povedlo dostat stránky ale nejede pozadí. Odkazy na své stránce zatím nemám, takže ti nemůžu poradit. Jestli máš stránku tvořenou taky ve frontpage tak zkus dát hypertextový odkaz a tam to napsat, to by mělo jít.
No když mám v adminu nabídku přejmenovat, nebo smazat a kliknu na smazat, tak mi to napíše "nepodařilo se vymazat soubor..." ani když dám přepsat, tak to napíše to samý. Už fakt nevím co s tím...
<HTML><i>Webzdarma mi píše pořád , abych si překontroloval jestli jsem to napsal
správně .</i>

soubor.html neni totez jako Soubor.html,SOUBOR.HTML ,..... linux je case-sensitive

Lenita: pouzij ftp://fotbal-reprezentace.wz.cz a zkus to smazat na ftp</HTML>
Díky Mastere! To pomohlo!
Mám stejný problém jako Lenita, zkoušel jsem to přes to ftp... viz. Master a zahlásilo:
Při otvírání této složky na serveru FTP došlo k chybě.Přesvěčte se, že máte oprávnění přistupovat do této složky.
Prosím, pomozte