mail

pokial viem, mal by som mat tu aj nejaku mailovu schranku, ale bohuzial nemozem sa do nej dostat... subor index.html, ma uz na serveri, takze neviem, kde je problem... mohli by ste mi prosim poradit?
<HTML>musis pockat.. chvili to trva</HTML>
CHVILI?.....VOOOLEEEE mam dojem ze to trva ROKY:-) U ME UZ 2 MESICE!
vazne nevim co se tam deje za takovou slozitost ze to musi trvat 2 mesice

Aldik
Me postovni schranka od zacatku nefunguje. Vypada to, ze je to asi obecny problem na tomhle serveru.
Poslete si do sve schranky mail. Prijetim prvniho mailu se Vase schranka zprovozni. :-)
jenže do jaké chránky? Asi jsem natvrdlý.
Asi to vypadá, že případ je ztracen a nezbývá, než si najít něco podobného na jiném serveru. |Protože nemíním při přístupu na mail pokaždé číst "Přístup byl zamítnut"! Asi zrušim všechny účty co vedu na webzdarma a zařídím si to někde jinde. Jestli chcete to sámé, tak vám sem později přidám nějaké adresy serverů, které nabízejí podobné služby.

Franke
<www.motorola-franke.wz.cz>
<info@motorola-franke.wz.cz>
<www.kabelynb.wz.cz>
<franta.veris@seznam.cz>
Opravdu nerozumím hlášce "Přístup zamítnut" - ale v Česku se dá nabídnout jakýkoli nesmysl, protože češi jsou přece pitomci a nechají si z prominutím "srát na hlavu" od kohokoli.
A to, že maily jdou do "sraček" je v česku OK. Přece nechcete, aby fungovala nabídnutá služba tak, jak má. To byste museli platit za 1MB prostoru 1 000,- Kč měsíčně.

(toto jsou, alespoň myslím, myšlenky administrátora webzdarma.cz)

Prodromus
Vysvětlí mi prosím někdo přoč ten e-mail nechodí?